Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kendinizi keşfetmek ister misiniz?

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve Esragumusel tarafından 31 Mart 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Mart 2007
    Konu Sahibi : Esragumusel
  1. Esragumusel

Esragumusel Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Daha önce insanın pin kodu hakkında bilgi vermiştim. Şimdi de pin kodunuza baktırabileceğiniz kişinin bilgilerini veriyorum. Mail yolu ile sizin ve/veya eşinizin çocuğunuzun doğum tarihini yollayarak kendisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ben yaptırdım ve kendisinden oldukça doğru bilgiler aldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mayıs 2008
  2. 4 Kasım 2010
  3. Belgin6

Belgin6 Tweety Üye

Ödül Puanları:
    76
    ilginç bir olaya benziyor denemek isterim.

4. 4 Kasım 2010
  5. betus_g

betus_g beyazkuzum seviyorum seni Üye

Ödül Puanları:
    61
    bilgi nerde..??

6. 5 Kasım 2010
  7. denizimderyam

denizimderyam Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    evet bilgi yok ? kime göndericez bilgilerimizi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.