• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

kendisinden çok hoşlanıyorum, nasıl tanışabilirim ?

papyonkilikli

kulillah summe zerhum....
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
7.900
15.381
işten eve dönerken otobüste gördüğüm bi çocuk var. belli bi süre görünce gözüm onu arar oldu. En sonunda aşık oldum, sürekli göz göze geliyoruz. Kendi kendine mi gelin güvey oluyor acaba diye düşününebilirsiniz ama bana bakarken yakalıyorum hep. Bi keresinde otobüse binmiştim yine, orta kapının ordaydım. Binecekmi diye ön tarafa bakıyordum göremeyince etrafa bakındım, bide ne göreyim orta kapıdan binmiş gözleri benim üzerimde. Bi an görünce aşırı mutlu oldum. Ben bakmasamda o bakıyor ama hala gelip tanışmadı. konuşma başlasın diye bi soru sordum bilmiyorum dedi güzel şekilde. :KK70: Benimde işten ayrılmama az bi süre kaldı, yani artık o otobüsü kullanmıcam. Ama onuda kaybetmek istemiyorum. Sizce ne yapmalıyım nolur yardım edin onu düşünmeden edemiyorum iştahım kesildi keyfim kaçtı
merhaba ben sedasyn23 uzun zamandir karsilasiyoruz. isten ayrilmama da az kaldi artik bu otobusu kullanamayacagim karsilasamayacagiz bu firsati kacirmak istemedim. nasilsin?
inan bana bukadar basit. ters cevap verirse en fazla o otobuse birdaha binmeyeceksin ama ya pozitif cevap verirse belki evlenecegin adamdir. kasma kendini bukadar.
 

miumiumiu

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2018
443
661
Kesinlikle bir cesaret aynı duraktan in ve Merhaba ben ... tanışabilir miyiz de ?
Olumsuz ise arkadaşların da dediği gibi zaten bir daha görmeyeceksin. Bu fırsatı kaçırma
Çok heyecanlı :KK200:
 

zerron

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2014
61
29
son güne birakma bence, belkide o gün otobüse binmeyecek. o yüzden isten ayrilmana az bi vakit kala sen konus, o zamana kadar belki ondan bir hamle gelir. ki insallah gelir :) gelmezse de kesinlikle cesaret et. insanin icinde kalmamali bence.. olumlu cevap alirsan ne ala. olumsuz birsey olursa da zaten görmeyeceksin diye düsün. kaybedecek birseyin yok :)
 
Yukarı Alt