Kese gelişimi bebekle uyumlu değil

Yaseminkkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
1
0
bu gün doktor bebeğimin 6 haftalık oldugunu kesesinin 4 haftalık gözüktüğünü söyledi . Böyle bi durumla karşılaşan varmı
Düşük riskin var saglıksız gebelik olabilir bi hafta daha şans verelim kese gelişimine haftaya bakarız dedi . Yaşayan varmı böyle bişeyi ?

Zelzele

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.137
574
bu gün doktor bebeğimin 6 haftalık oldugunu kesesinin 4 haftalık gözüktüğünü söyledi . Böyle bi durumla karşılaşan varmı
Düşük riskin var saglıksız gebelik olabilir bi hafta daha şans verelim kese gelişimine haftaya bakarız dedi . Yaşayan varmı böyle bişeyi ?

1 haftaya kadar normal canım ama 2 hafta gerilik nasıl sonuçlanır bilmiyorum. Benimde gerideydi bebek büyüdükçe fark kapandı

kelebekk47

Oğluma 1kardeş tek Duâ'm🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
5.665
6.253
Benim de böyleydi ilk haftalarda kese uyumsuzdu sonradan toparlandı. Ama gebeliğin 21.haftada sonlandı. Bebeğimin kalbi durmuştu. Alakası var mı bilmiyorum.
Nasibi varsa seninle kalır cnm ❤

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-07-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 228 gün kaldı.

Daha sonra bebeğinizin kulaklarını oluşturacak kabarıklıklar gelişmeye başladı. Bebeğinizin bağırsakları göbek kordunu içinde oluşmaya başladı. Bebeğinizin kemikleri şekillenmeye başladı. Bebek sahibi olacağınız için ne kadar mutlu olursanız olun, hamileliğinizin ilk döneminde biyokimyasal dalgalanmalar sonucunda sinirlilik ve hafif deprasyon belirtileri göstermeniz doğaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Beatrice00

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
272
129
Peki ilk dr kontrolunuz mu ?

Yukarı Alt