Kese gelişimi bebekle uyumlu değil

Yaseminkkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
1
0
25
bu gün doktor bebeğimin 6 haftalık oldugunu kesesinin 4 haftalık gözüktüğünü söyledi . Böyle bi durumla karşılaşan varmı
Düşük riskin var saglıksız gebelik olabilir bi hafta daha şans verelim kese gelişimine haftaya bakarız dedi . Yaşayan varmı böyle bişeyi ?

Zelzele

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
1.170
613
bu gün doktor bebeğimin 6 haftalık oldugunu kesesinin 4 haftalık gözüktüğünü söyledi . Böyle bi durumla karşılaşan varmı
Düşük riskin var saglıksız gebelik olabilir bi hafta daha şans verelim kese gelişimine haftaya bakarız dedi . Yaşayan varmı böyle bişeyi ?

1 haftaya kadar normal canım ama 2 hafta gerilik nasıl sonuçlanır bilmiyorum. Benimde gerideydi bebek büyüdükçe fark kapandı

kelebekk47

3 Erkeğin Kalbinde🖤
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2014
6.495
8.200
30
Benim de böyleydi ilk haftalarda kese uyumsuzdu sonradan toparlandı. Ama gebeliğin 21.haftada sonlandı. Bebeğimin kalbi durmuştu. Alakası var mı bilmiyorum.
Nasibi varsa seninle kalır cnm ❤️

Beatrice00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
1.036
954
Peki ilk dr kontrolunuz mu ?