Kese var ama kalp atisi yok((((((

Dilekiiim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2019
74
27
Bugün doktor kesenin 17 mm oldugunu ama kalp atisi olmadigini 10 gun sonra tekrar gelmemi soyledi yoksa kürtaj olacaksin dedi. Bukadar kolaymi yaaa((((((

BBlair

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
2.078
7.509
Kac haftaliksiniz ?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-05-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mevayigit

🤲❣️👶 Oğluşumu bekliyoruz
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2019
2.118
2.631
Dengesiz bunlar varya. Yahu kalp atışı olmazsa alınacağını bizde bilioz. Hiç dert etme bana bunu dedi bi doktor 5 gun sonra başka bi doktora gittim maşallah gup gup atıyordu kalbi. Bebek bile görememişti düşün yani. Keseyi bile yanlış ölçmüş. Daha da gitmedim o doktora. İnsanı huzursız ediolar yok yere hiç dert etme sen 1 hsfta sonra iyi bi ultrasonu olan birisine git. Kesenin boyu falan süper ayrıca bebek te gözükür Allahın izniyle.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-06-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 153 gün kaldı.

Önümüzdeki ay içinde bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm ağırlığı yaklaşık 730 gr. artacak. Tebrik ederiz artık 4 aylık hamilesiniz. İki hafta içinde hamileliğinizin yarısına ulaşmış olacaksınız. Bebeğinizin boyu 14-15 cm civarında. Ağırlığı ise 250 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

LenaBoz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
492
251
Bencede tek doktorla kalma üzülerek söylüyorum ki bazı doktorlar kasap ruhlu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-05-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

kinderpingui

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
456
667
Bugün doktor kesenin 17 mm oldugunu ama kalp atisi olmadigini 10 gun sonra tekrar gelmemi soyledi yoksa kürtaj olacaksin dedi. Bukadar kolaymi yaaa((((((
Zaten kese görüldükten sonra önce yolk sacı görünüyor, sonra bebek görünüyor daha sonrasında kalp atışı duyuluyor. Ortalama kese görüldükten 2-3 hafta içinde kalp atışı duyuluyor. Endişe etmeyin, bekleyin.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 120 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu daha orantılı bir hale geldi. Bebeğinizin kafası hala vücuduna oranla büyük olsada, bacakları, kolları ve gövdesi eskisi kadar kısa değildir. Cildiniz gerildikce, göbek kaşıntısı yaşayabilirsiniz. Anneler kilo almayı kendilerine sıkıntı yapabilir fakat hamilelik boyunca beslenme bebeğin gelişimi için hayati önem taşır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Dilekiiim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2019
74
27
On gün beklermiyim bilmiyorum. Ama moralim sıfır napcam bilmiyorum bilmiyorum. Ama en iyisi sanirim on gun beklemek hem daha garanti olur insallah biseyleri netlestirmek adina

kinderpingui

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
456
667
He iste acaba yolk saci gormedide ondanmi olumsuz konustuki dan dan diye kurtaj dedi yaaa
Başka bir doktora daha gidin, bazı doktorlar acımasız olabiliyor ne yazık ki. Belki keseyi şekil olarak düzensiz görmüş ve bunu söylemiş olabilir, bir yakınım bunu yaşamıştı.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 120 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu daha orantılı bir hale geldi. Bebeğinizin kafası hala vücuduna oranla büyük olsada, bacakları, kolları ve gövdesi eskisi kadar kısa değildir. Cildiniz gerildikce, göbek kaşıntısı yaşayabilirsiniz. Anneler kilo almayı kendilerine sıkıntı yapabilir fakat hamilelik boyunca beslenme bebeğin gelişimi için hayati önem taşır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

BBlair

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
2.078
7.509
Doktor bi 5+6 dedi bi tam 6 haftalik dedi beni deniyor heralde
Lutfen baska doktora gidin 1 hafta beklemeden. Sizin doktor tutarsiz. Zaten 6 haftalik bebegin kesesi gorunur benimde oyleydi 8.haftada bebegimi gordum 12. haftada kalbini duydum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-05-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt