Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

KIEHL'S ürünlerini kullanan var mı?

Konusu 'Kozmetik Markaları' forumundadır ve adyghe tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

8 Nisan 2012
    Konu Sahibi : adyghe
  1. adyghe

adyghe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar aranızda Kiehl's ürünlerini kullananlar varsa yorumlarını almak istiyorum.
    çok kararsız kaldım. yardımınıza ihtiyacım var. ...

2. 12 Nisan 2012
  3. dewey

dewey kozmetikasigi.blogspot Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    63
    Türkiye de hiç rastlamadm ama avrupa da mağazaları filan var ve yorumlarından bildiğim kadarıyla baya iyi bi marka

4. 14 Nisan 2012
  5. adyghe

adyghe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    93
    bir kaç yerde sadece nemlendiricisini kullanan insanların yorumlarıyla karşılaştım ama onun dışında herhangi diğer bir ürün yorumu göremedim.
    bu kadar süre içinde yorum gelmeyince de almaktan vazgeçtim zaten :S

6. 16 Mayıs 2012
  7. deci_dela

deci_dela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de kullanmadım, ankara'da mağazası yok ama istanbul'a gittiğimde ilk işim bu mağazaya uğramak olacak. kullananlar çok memnunmuş, almayı düşündüğüm birkaç ürünü var. leke açıcı serumu, peeling, göz kremi.

8. 25 Mayıs 2012
  9. sevde_

sevde_ Ben de teyze oluyorum uleynn! :)) Pro Üye

Beğenildi:
    18.114
    Ödül Puanları:
    288
    Camur/toprak maskesini kullaniyorum, cok cok memnunum. Kil maskesi filan yaninda fos kaliyor benim icin.
    Maskesinden memnun kaldigim icin diger urunlerine de gecmek istedim. Vaktinde ayni camur serisinin yuz temizleme losyonunun, toniginin ve nemlendiricisinin numunesini aldim. Hicbirinden memnun kalamadim. Temizleme losyonu kopurmuyor. Tonigi de sanki cidden camur suyu gibi, icinde kum gibi birseyler var, kullanmayinca dibine cokuyor filan. Hic yuzumu temizlemiss hissi vermediler, ben de almaktan vazgectim. Sadece maskesiyle mutlu mesut yasiyorum.

Urun bu:
    $kiehl22.JPG

katikula bunu beğendi.
  10. 30 Ekim 2012
  11. ipos

ipos Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Midnight Recovery Challenge diye bi gece serumu varmış akıllara zarar ! sabaha güzel,genç,diri pırıl pırıl uyanıyormuşsun,ilk fırsatta gidip alıcam. bir de cildini ufak bir teste sokup ona göre ürün tavsiye ediyorlarmış,her ürünleri her cilt tipine uymuyormuş zaten.

12. 11 Kasım 2012
  13. tucess

tucess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Kiehl's markası benim bildiğim kadarıyla sadece istanbulda marmara forumda bulunmaktadır. Ben kiehls argan yağı özlü sampuanı, kremini ve banyo sonrası yagını kullanıyorum ve çok memnunum.. Benm saçlarım kalın telli kuru ve çok kıvırcıktır ama bu ürünler gerçekten iyi geldi o yüzden öneririm:)

14. 22 Kasım 2012
  15. ipos

ipos Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16

banyo sonrası yağından memnun musun? ben de bu markanın vücut ürünleri kullanmak istiyorum da kararsız kaldım?

16. 28 Kasım 2012
  17. coffeemaster

coffeemaster Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Kiehl's markasının cilt bakım ürünlerinden "Ultra Facial Oil-Free Cleanser" yüz temizleme jelini kullanıyorum. Cildim hem karma hem de hassas. Normalde diğer ürünlerde kısa sürede garip sivilceler oluşuyordu ama bu ürünle birlikte tertemiz oluyor ve sivilcelenme de azaldı. Temizlerken yalnızca ciltteki fazla yağı dengeliyor, cildin nemini almıyor. Ayrıca paraben, parfüm vs. içermiyor. Çok memnunum ben. Fiyatlarının çok pahalı olduğunu sanıyordum ama benzeri diğer ürünlerle neredeyse aynı. Haftasonu Aquaflorya alışveriş merkezinden aldım. Bir de parfümlerini denedim hazır gitmişken. İncir kokulu bir parfümleri var çook enteresan.

18. 11 Aralık 2012
  19. eliiiiiiiif

eliiiiiiiif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    bu siteye gerçekten kiehl's hakkında bilgi vermek için üye oldum Kiehl's le tanışmam yaklaşık 3 ay önce oldu anadolu yakasında ''bu yaka'' alışveriş merkezinde dolaşırken magazasında beyaz gömlekli doktor gibi görünen bayanların sureklı kadınların yüzlerine bişeyler sürerken gördüm ve daldım içeriye (bu arada cilk bakımı için çok değişik bir sürü markalar kullandım strivectinin peelingi dermologica estee lauder biotherm clinique tabikide bu markalar dünyada bir çok insan tarafından beğenilerek kullanılan markalar fakat ben hiçbirinde uzun süreli ve gerçekten işte budur dediğim etki görmedim ama hiçbişekilde tabiki kötülemiorm strivectinde oldukça başarılı bir ürün) neysee bana direk cilt testi yaptılar ve cildimin yapısına baktılar ve bana bir kaç cilt ürünü saç bakım ürünleri önerdiler. ve kesinlikle belirtmeliyimki ilk gittiğimde sadece ''rare earth pore minimizing lotion ve sunflower conditioner'' almıstım ve yanında diğer bütün merak ettiğim ürünlerin testerlarını severek bana verdiler ve bu konuda çok cömertler gece göz kremının tester ürünü 30 ml boyutunda çünkü Kiehl's ürünlerine çok güveniyor. tabiki diğer gidişlerimde bütün ürünlerimi tamamladım ve size gerçekten en beğendiklerimi anlatmak istiyorum ilk olarak MAGIC ELIXIR die bir saç bakım yağı var bu yağ 15 günde bir kullanılıo (ilk duydugumda 15 günde bir hiçbir etki göstermiycegını iddia etmiştm)saç diplerine masaj yapılarak kullanılıo bu üründen inanılmaz memnunum saçı yumuşacık yapıo beslio parlatıo ve gercktn etkisi uzun sürüo düzenli kullanımda kesinlikle etki edio kısa kısa gecıorum aslında cokta uzun anlatabilirm ikinci ürünüm rare earth serisi kremi kil maskesi temizleme jeli hepsinden inanılmaz memnunum benım yüzüm akneye meğilli dönem dönem sivilcelerim çıkıyo bu yüzden bu seri benim için mükemmel ve birde saçlar için hergün kullanmaya uygun avakadolu bir saç kremi var bunu nemliyken saça sürüoruz ve yıkamıoruz kırıklarla savaşıyo ''strengthening and hydrating hair oil in cream'' bu üründende çok memnunum. ben burada sadece size kullandığım sadece bir kaç ürününden bahsettim Kiehlsin ama şunu bütün markaya olan güvenimle söleyebilirimki aradığım herşeyin cevabı kiehlste kesinlikle aldığınızdan hiçbir zaman pişman olmayacagınız ve verdiginiz her kuruşu sonuna kadar hakeden bir marka. En azından magazaya giderek ücretsiz tester ürünlerinden isteyebilirsiniz ve deneme fırsatınız olur.

BLUEGREENBLUE bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.