Kilo verdim selulit derdim ortaya cikti :(

caddythecat

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
611
Mrb hanimlar bu da benim derdim.Uzun zamandir inisli cikisli diyetle epey kilo verdim 61 e kadar dustum ama kollarim bacaklarim selulit doldu bu gun farkettim.iyice arttigini neredeyse dizlerimin arkasina kadar inmis.Selulit kremi aldim ama bilmiyorum ise yarayacak minNe yapicam ben acil cozum onerisi olan var mi?Sort giyemez hale geldim

caddythecat

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
611
Sporsuz mu kilo verdiniz?
Evet yaptigim diyette spor yapilmiyor zaten dusuk karbonhidrat alindigi icin ama bu tam olarak diyetle alakali degil vucut yapisi da cok musait dengeli beslenirim oysa ki.Bilemiyorum sebebini

Feel Good Inc

Still livin' biatch
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.627
Pilates + ağırlıklı squat,deadlift vs+ kuru fırçalama + bol su tüketimi + çay, kahveyi bırakma. Bunları yaptıktan sonra selülitlerin azalmazsa daha da hiç gitmez.

Miray12_34

Bşlngç:70 _ gn:65,7 _ hedef:60
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.402
Bende de selülitvvar ve bir haftadır önce kuru fırçalıyorum daha sonra Anti _cellulit jel diye bir krem var onu sürüp 20 dk bekliyorum ve sanki azalma var gibi. Yalnız krem feci yakıcı bişey dikkatli kullanmak gerek

WOLFROG

BOŞAN BENCE
Pro Üye
Emoji Skoru
35.446
Evet yaptigim diyette spor yapilmiyor zaten dusuk karbonhidrat alindigi icin ama bu tam olarak diyetle alakali degil vucut yapisi da cok musait dengeli beslenirim oysa ki.Bilemiyorum sebebini
Sporsuz diyette aynen böyle olur. Deri altındaki yağlar azaldıkça veya çoğaldıkça dengeler değişir bozuk bir görüntü ortaya çıkar. Ama sporla beraber zayıflamada kas oluşumu olacağı için deri altında daha düzgün bir görünüm olur.

guzelolacakguzl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
o kremleri sürdüktn sonra beklemek değilde strect ile sarıp bacak egzersizler yapın yürümekte olur.
lif ile duşta ovmak etki kuru fırçada
su çok iç kızarmalardan uzak duruyorsundur zaten her gün az da olsa squat yapın
kol için pilates çemberiyle olan egzersizler etkili
su içmek için ben kendime kural koydum mesela her saat başı bır bardak dıye böylece aksatmıyorum çok ıyı gelıyor
ip atlayabılıyorsan bence oda etkılı

Yukarı Alt