• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

KİLOLU OLUP 2 3 DENEMELERİNDE OLUMSUZ SONUÇ ALAN VAR MI ?

Dygcnytklkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
28
8
TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE KİLO COK SIKINTI DENİLİYOR 6 AYDA 15 KILO VEREBİLDİM DİYET SPOR VS. AMA YETERSİZ DENİLİYOR BU ARADA 7 EMBRİYOM OLUSTU 5 .GÜN EMBİRYOSU VİRÜSTEN DOLAYI BEKLEMEDEYİZ BU SUREDE ZAYIFLAMAYA DEVAM EDECEGİM . 167 BOY 89 KILODAYIM SUAN SİZDE KILO BOY YAZARMISINIZ TUP BEBEK TUTANLAR DA YAZARSA SEVİNİRİM..:)

medusares

6. Takım 💪 hadi kızım gitsin 20 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
1.315
2.068
Ayy naptınız da verdiniz bu kiloları bana da söyleyin ben de transferime kadar kilo vermek istiyorum. 160 boy 70 kilo 😞

Dygcnytklkn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
28
8
Ayy naptınız da verdiniz bu kiloları bana da söyleyin ben de transferime kadar kilo vermek istiyorum. 160 boy 70 kilo 😞
Sizin kilonuz gayet iyi ama ben çok çalıştımSpor salonu yürüyüş diyet aynı zamanda bol su içinYeşil çayHer gün uygulayın hep hareket halinde ve uyku düzeyiniz 8 sa'i geçmesin gündüz uyumayın yatmayınİnşallah sende verirsin ama kilon gayet iyi

medusares

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
1.315
2.068
Sizin kilonuz gayet iyi ama ben çok çalıştımSpor salonu yürüyüş diyet aynı zamanda bol su içinYeşil çayHer gün uygulayın hep hareket halinde ve uyku düzeyiniz 8 sa'i geçmesin gündüz uyumayın yatmayınİnşallah sende verirsin ama kilon gayet iyi
Boyum kısa olunca göbek falan çok oldu bende. Bir de evlenmeden önce 50yi görmeyen ben 70leri gördüm. Selülitlerim çıktı bacaklarım şişti vb. Çok su içiyorum fakat iş yerinde masa başı işim olunca hareketim çok kısıtlı o sebepten aldım zaten bu kiloları . evde bisiklet var ona binsem o kilo vermede işe yarar mı ?

medusares

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
1.315
2.068
Maşallah iyi embriyonuz olmuş benim 3 tanecik oldu 😊 inşallah hayırlısıyla tamamlanır güzel haberler alırsınız.

okyanus4289

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
206
186
TÜP BEBEK TEDAVİSİNDE KİLO COK SIKINTI DENİLİYOR 6 AYDA 15 KILO VEREBİLDİM DİYET SPOR VS. AMA YETERSİZ DENİLİYOR BU ARADA 7 EMBRİYOM OLUSTU 5 .GÜN EMBİRYOSU VİRÜSTEN DOLAYI BEKLEMEDEYİZ BU SUREDE ZAYIFLAMAYA DEVAM EDECEGİM . 167 BOY 89 KILODAYIM SUAN SİZDE KILO BOY YAZARMISINIZ TUP BEBEK TUTANLAR DA YAZARSA SEVİNİRİM..:)
Merhaba yazinizi gorunce yazmadan gecemedim 163 boy 92 kilo ile transfer oldum suan 4 aylik hamileyim ilk denememde tuttu. Surekli cikarttigim icin 88 kiloya geriledim. Suandada yerimde sayiyor kilom

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-09-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 105 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt