Cuma Zayıflama Yarışması Kilomuzu Koruyoruz!

aeben

Her daim üye :))
Pro Üye
16 Mayıs 2008
42.901
71.509
öncelikle selamlar :KK200: püsküüstüm sanada kocaman sevgiler :KK15:
Selam kizlar..umarim iyisinizdir..mezuniyetime 4 kilo kaldi.bir tarafdanda sizlerin eski mesajlarinizi okuyorum güzel bilgiler vermişiniz..🤗..en geç 2 ay sonra bende burdayim....benim bir sorum olacak...bi arkadaşim var 171 boyunda 58 kilo.. .kilosunu söylediğinde inanmadim sonra gözümün önünde tartildi...sanki 65 gibi görünüyor..ben 161 boyundayim ve şu an 61 kiloyum ondan daha zayif görünüyorum:KK64:...sizce sebebi nedir...
bu soruya tek kelimeyle cevap verecek olursak kas yoğunlugu. aynı durum kendim icin söz konusu cünki.
benden 10 kilo eksik, boyuda 5 cm uzun olan arkadaşımdan daha kücük beden giyiyorum. diyetisyen analiz yaparken sprorcu olup olmadıgımı sormuştu.

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.584
31.912
öncelikle selamlar :KK200: püsküüstüm sanada kocaman sevgiler :KK15:
bu soruya tek kelimeyle cevap verecek olursak kas yoğunlugu. aynı durum kendim icin söz konusu cünki.
benden 10 kilo eksik, boyuda 5 cm uzun olan arkadaşımdan daha kücük beden giyiyorum. diyetisyen analiz yaparken sprorcu olup olmadıgımı sormuştu.
aebenim :KK200: :KK36:kulaklarını çınlattım bence.
Ahhhh çekmiştim geçen gün. Ahhh o eski günler ahı.
Kaptan olsana. :KK70:

perihan00

Mez.tarihi 🏆21 Şubat 2020🔸️56,1 🔸️ Gk 57,3
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
5.794
21.183
Hayirli mutlu sabahlar arkadaşlar...çok şükür bende mezun oldum sonunda kaç yil sonra..kilo verip tekrar alinca kaç yil geçmiş aradan..ama artik öyle birşey olmasina kesinlikle izin vermicem... :KK67:
Gerçi 13 marta kadar biraz kilo almak istiyorum çünkü özel perhiz yapacağim sonra fazla zayiflamak istemiyorum..Ahmet Apa beyin özel organ ve kan temizlik için perhiz.....ama yinede sağliksiz besinlerden uzak durcam tabi...yağdan değil kaslardan kilo almayi istiyorum ayin 13 ne kadar......yinede 60 kilonun üzerine geçmemeye dikkat edeçeğim...:KK28:
Sağlikli beslenmeye ve spora devam 💪🏻

seaBahAR

ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ
Yönetici
Editor
13 Nisan 2007
14.584
31.912
Aralıkta böyle söylüyor:

Ben hedef kiloma ulaşayim inşallah bende buraya gelcem..sağolsun Seabahar burayi azda olsa aktiv tutmuş birakmamiş.. sayfa bir kenarda unutulup terkedilmemiş.. bende gelirsem 3 kişi oluruz.. 3 müz burayi aktiv tutariz ve ileriki zamanlarda çoğaliriz inşallah
Bak bak nasıl programlı.. diyor ki mezuniyetime 4 hafta kaldı:
Selam kizlar..umarim iyisinizdir..mezuniyetime 4 kilo kaldi.bir tarafdanda sizlerin eski mesajlarinizi okuyorum güzel bilgiler vermişiniz..🤗..en geç 2 ay sonra bende burdayim....benim bir sorum olacak...bi arkadaşim var 171 boyunda 58 kilo.. .kilosunu söylediğinde inanmadim sonra gözümün önünde tartildi...sanki 65 gibi görünüyor..ben 161 boyundayim ve şu an 61 kiloyum ondan daha zayif görünüyorum:KK64:...sizce sebebi nedir...
ve beklenen son.. Mezun oldu. :nazar: :KK9: :halay:
Hayirli mutlu sabahlar arkadaşlar...çok şükür bende mezun oldum sonunda kaç yil sonra..kilo verip tekrar alinca kaç yil geçmiş aradan..ama artik öyle birşey olmasina kesinlikle izin vermicem... :KK67:
Gerçi 13 marta kadar biraz kilo almak istiyorum çünkü özel perhiz yapacağim sonra fazla zayiflamak istemiyorum..Ahmet Apa beyin özel organ ve kan temizlik için perhiz.....ama yinede sağliksiz besinlerden uzak durcam tabi...yağdan değil kaslardan kilo almayi istiyorum ayin 13 ne kadar......yinede 60 kilonun üzerine geçmemeye dikkat edeçeğim...:KK28:
Sağlikli beslenmeye ve spora devam 💪🏻
Perihancım hiç kilo almaman dileği ile.. alsan da hemencik geri göndermen dileği ile..
Sana güveniyorum. Bu kadar programlı, bu kadar disiplinli olduğun için seni tebrik ediyorum. :KK9: :sampiyon:

perihan00

Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
5.794
21.183
Aralıkta böyle söylüyor:

Bak bak nasıl programlı.. diyor ki mezuniyetime 4 hafta kaldı:

ve beklenen son.. Mezun oldu. :nazar: :KK9: :halay:

Perihancım hiç kilo almaman dileği ile.. alsan da hemencik geri göndermen dileği ile..
Sana güveniyorum. Bu kadar programlı, bu kadar disiplinli olduğun için seni tebrik ediyorum. :KK9: :sampiyon:
Sağol canim..aklim başima geldi sonunda.kilo al kilo ver..yeter artik..hem sporumuda severek yapiyorum önceden spora başlayip tekrar bikaç hafta sonra birakiyordum.Dediğim gibi şimdilik 60 kiloya kadar kendime izin vercem..sonra o özel perhiz bittikten sonra 55 -57 kilo araliğinda kalmaya dikkat edeceğim.. :KK28:

perihan00

Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
5.794
21.183
Hayirli Günler ve hayirli Cumalar arkadaşlar..mezun olali 3 haftami doldurdum..56,1 kilo ile mezun olmuştum...ve bugün özel bir diyete başlayacağimi programladiğim için sağlikli beslenerek kilo almak istedim 60 kiloya kadar, şu anki yaptiğim diyetten dolayi fazla kilo vermeyim düşüncesiylen...fakat bu sabah tarti 57,7 gösterdi..yani 3 hafta içinde 1,6 kilo almişim...sporumuda ihmal etmiyorum tabi...
Benim bu diyete başlsmamin sebebi aslinda kilo vermek değildi..organ kan bağirsak temizliği için başladim..Allah sonuna kadar devam etmeyi nasip etsin bana ve benimle beraber başlayam arkadaşlara..
Artik her Cuma olmasada bende burda kilo bildirimimi yapacağim ve yaptiğim diyetin gelişimini anlatacağim....
Sanirim o özel diyet 4-5 ay sürecek..bittikten sonra 55 kiloda kalmaya dikkat edeceğim..en üst kilo seviyemde 57 olacak

perihan00

Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
5.794
21.183
korumak ne zor ismis yahu.
resmen diyete devam etmek gerekiyor. 1 hafta korudum mezun oldugum kiloyu. insallah devam ettirebilirim o_O
Nence zor değil..yani ben zorlanmiyorum kilo verme süreci benim için daha zordu kilo verme sürecinde yemek yeme alişkanliklarimi değiştitdim..yiyeceğim yemeğin ölcüsünü biliyorum ..aliştirdim kendimi bu şekilde aylardir o yüzden sorun yaşamiyorum..ve düzenli spor yapiyorum...

perihan00

Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
5.794
21.183
Hayirli Ramazanlar arkadaşlar...yaptiğim perhizin 1 ci seviyesini arkamda biraktim çok şükür ve bu 42 gün sürdü..önüm daha uzun olfuğu için öğünlerimde bilinçli fazla yedim .ama sağlikli beslendim tabi...bu yola 57.7 kilo ile başlamişim...şu an 57,3 kiloyum..yani sadece 400 gram gitmiş...sporumuda birakmiyorum..birazdan sporumu yapacağim yine.. bağimlisi oldum resmen. :spor: .Spor yapmadiğim gün rahat edemiyorum..içime sinmiyo sporsuz bir gün..tabi arada dinlenme günlerim oluyor kaslari fazla zorlamamak için..bakalim 2 ci seviye sonunda kilom ne durumda olacak...ekim ayina kadar devam edecek bu perhiz...ve 55 kilonun altina inmem umarim...ilerdede 55 kiloyu dengeleyip korumak istiyorum..🤗

Yukarı