• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Kimyasal Peeling kullananlar

foxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
48
22
33
Kimyasal Peeling kullananlar , nasil kullandiniz sirtima kullanacagim TCA 50% fazlami olur acaba lekelerden tek kullanimda kurtulmak istiyorumda.

Miyav_su

Nirvana
Pro Üye
16 Şubat 2009
38.319
126.529
Ben kendim uygulamadım doktoruma yüz bölgesi için yaptırdım.Sırt için hiç bilmiyorum bir uzmana danışsan iyi olur
Merhaba işlemi Ne için yaptırdınız ve ne kadar tuttu? Benimde silvilce izleri ve Doğum lekelerim var onun için düşünüyorum

Elasoyer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2016
234
87
33
Kimyasal Peeling kullananlar , nasil kullandiniz sirtima kullanacagim TCA 50% fazlami olur acaba lekelerden tek kullanimda kurtulmak istiyorumda.
Prp den önce yaptırdığım bir işlemdi sivilce lekelerimi giderdi Mehmet Akgün e yaptırmıştım sonuçtan memnun kaldım ama tekrarlamadık dermaroller ile prp ile gözeneklerimi küçülttük şuan yüzüm pürüzsüz nerdeyse ama kimyasal peelingi kış aylarında yaptırman sonbaharda olabilir senin faydana güneş görmemen gerek.

lostangelbeautifulalone

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2016
9
7
Kışın yaptırmayı o kadar da faydalı görmüyorlar doktorlar. Hele ki iklimi sert ve anormal soğuk bir yerde yaşıyorsanız. Bu yüzden hem sıcaktan hem soğuktan korumanız gerekiyor.Dikkat ettikten sonra yazın da kışın da yapabilirsiniz.

dreamy07

B:76.6 G:66.4 H:60.0
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2012
6.101
6.529
Sivilce çukurlarına yüzde kaç uygulama liuiz?