Darknesspink35

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Herkese Merhaba,
Saçlarım aşırı derecede kötü durumda, her söyleneni uygulamaya çalışınca daha da beter oldu.
Geçen ay bitkisel boya ile sarıya boyadım saçımı , renk fena değildi fakat sonra aşırı derecede döküldü, bi tanıdığımda limon sür bekle dedi, asidinden korkmama rağmen bi ümit yaptım ve sonuç sağ üst taraf iyice döküldü.
Kınayı çok araştırdım...
Şems Arslan'ın bir tarifiyle bu sabah itibariyle uyguladım, daha fazla saçlarımın kurumasından ve kopmasından çok korkmama rağmen, 1 saattir beklemedeyim.
Umarım sonuç güzel olur ve herkese faydası olur..
Yıkama sonrasında detayları paylaşacağım...
Bu arada kınalı saçın kurumaması ile ilgili her fikre açığım...

SumeyyeKk

Her nasip vaktine esirdir.. ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.959
Herkese Merhaba,
Saçlarım aşırı derecede kötü durumda, her söyleneni uygulamaya çalışınca daha da beter oldu.
Geçen ay bitkisel boya ile sarıya boyadım saçımı , renk fena değildi fakat sonra aşırı derecede döküldü, bi tanıdığımda limon sür bekle dedi, asidinden korkmama rağmen bi ümit yaptım ve sonuç sağ üst taraf iyice döküldü.
Kınayı çok araştırdım...
Şems Arslan'ın bir tarifiyle bu sabah itibariyle uyguladım, daha fazla saçlarımın kurumasından ve kopmasından çok korkmama rağmen, 1 saattir beklemedeyim.
Umarım sonuç güzel olur ve herkese faydası olur..
Yıkama sonrasında detayları paylaşacağım...
Bu arada kınalı saçın kurumaması ile ilgili her fikre açığım...
Bende bir keresinden hint kimasiyla normal kinayi karistirip uygulamistim ve saçlarım cok saglikli guzel olmustu insallah sizindenolue

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 205 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin göz kapakları birleşecek ve geçici bir süre kapalı olarak kalacaktır. Annelerin, sabah bulantısı sonucu atladıkları öğünler, mide bulantısına sebep olacaktır. Öğün atlamak yerine küçük öğünler yiyin. Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

SumeyyeKk

Her nasip vaktine esirdir.. ❤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.959

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 205 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin göz kapakları birleşecek ve geçici bir süre kapalı olarak kalacaktır. Annelerin, sabah bulantısı sonucu atladıkları öğünler, mide bulantısına sebep olacaktır. Öğün atlamak yerine küçük öğünler yiyin. Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt