Kiraz ile zayıflayın

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
Emoji Skoru
142
Denedim uyguladım ve hamilelik döneminde 4 kiloyu 5 haftada verdim.
Ben kiraza aşermişim ocak ayında.. ama olmayınca mevsimi gelince kiraza abanmıştım. Hergün sabah ve öğlen yemekleri düzenli yiyordum. Pizzalar poaçalar falan..Ama akşam yemeği yerine nerdeyse yarım kilo kiraz yedim. Amacım kilo vermek değildi. Sadece canım çektiği için yiyordum. 5 hafta sonra doktora kontröle gittiğimde 3 kilo verdiğimi bebeğiminde 1 kilo aldığını öğrenip şok olmuştum. Doktor 4 kilo vermişsin diye tebrik etti.
Bence bu ayı es geçmeyin ve bol bol kiraz yiyin. Gerçi sapıydı çekirdeği derken yoruluyonuz ama yan etkisiz ve lezzetli bir yöntem. Sonra bir arada TVde Kadir Çöpdemirinde kirazla zayıfladığını öğrendim. Yani formül garantii.
4-5 kilo fazlası olanlara duyurulur.

Son düzenleme:

canavar

Pro Üye
Emoji Skoru
142
Hee unutmadan kiraz sapıyla mısır püskülüne kaynatıp içinde işe yarıyormuş galiba ama bölesi daha zevklii

Son düzenleme:

pinknymph

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
oooo haklı kızlar bende evlenmeden önce 5 kilo faazlam vardı bol bol kiraz yiyerek 1 ayda 6 kilo vermiştim yerimseniben

pinknymph

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
sengözlerimebaksanab kiraz sapını kaynatıp içilince zayıflatıyormuş diye duymuştum gecen sene denedim ama içemedim yafff ileeennç bir tadı vardı :1no2: aramızda içen kimseee varmıı ????

suel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
slm.ben denemiştim iyi kilo vermeye başlamıştım ki mevsimi bitince üşenip aktardan kiraz çöpü almamıştım.ben kiraz çöpü,biberiye ve funda ekleyip yapıyordum.

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Pro Üye
Emoji Skoru
12
bu tür otların tatsız olduğunu biliyoruz aynı bu karışıma başka otlar ve meyveler ekleyerek hem lezzetti bir karışım yapın hemde vücuttan suyu atın
Link Silinmiştir.

ayrıca kızlar herşeyi abartmayın..eriği birkaç tane yiyeceksin diye hangi doktor demiş bakayım.erik 10-15 tane yiyebilirsiniz hergün(ki ben daha fazla yiyorum).birde Allah aşkına kalori hesabı yapıncaya kadar biraz yağlardan kaçının.yarım kilo erik yerim sıfır yağsız.ama 64 kalorilik bi bisküvi yerim 10gr yağ vardır içinde.anlatmak istediğim meyvelerde sınır koymayın kendinize.

canavar

Pro Üye
Emoji Skoru
142
kiraz mevsimi geldi
her ne kadar yağmurlar yüzünden yarısı ağaçta kalsada bu kısacık dönemde bence bol bol tükedin
ben son 2 gündür yiyorum
:KK53:

BlackSwann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
ay ben kiraza bayılırıııım bende mi yapsam bunu tam benlik kızlarr:KK1::KK1:

panzehir87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
çok sevindim buna :) çünkü bizim kiraz bahçemiz var, 200 kadarda ağaç :KK70: 1 haftaya oraya gidicez toplamak için, 1 ayda ordayım :KK70: toplamaktan çok yicem anlaşılan :KK70:

Son düzenleme:

kurtluelma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Anlayamadığım bu meyveler yuksek miktarda şeker ihtiva etmiyorlarmı ? Ben ilginç bir şekilde hamileliğimde yediğim meyveler yüzünden 1 haftada 5 kilo almış ve doktordan birde meyve yasağı almıştım.:KK5::KK5:Kiraz sapı vucuttaki ödemi atıyor onu biliyorum ama..

Yukarı Alt