Kırık saç uçlarından 2 saatte kurtulmanız mümkün

selincks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
69
0
çoook tesekkür ederiz canım sana bugun denicem akşama yazarım yorumları ama ben memnun kalıcama inanıyorum tekrar tesekkürler

AyShE GuL

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
1.422
15
canım istersen tamamına sür
ama
saçın diplerinde kırılma olmaz o yüzden gerek yok ve
saçı çabuk yağladırır
benim önerim saçın dipinden 3-4 parmak ilerisinden başlamanız
hı bide unutmadan ben saçlarımı yıkayıp o şekilde uyuya kalıyorum bazen ve uyandığımda saçım keçe gibi oluyo muhakkak kurutup yatın saçlarınızı
evet cnm ben de farkettim bunu yıkayıp kurumadan öylece yattığımda normalde çok da yumuşak olmayan saçlarım resmen yün gibi oluyor ama kurutup yatınca birşey olmuyor:26: yöntemin güzele benziyor bu arada denicem :KK34:

selincks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
69
0
arkadaşlar bu yöntemi başka deneyenler yokmu ben bir kez denedim güzel yaptı saçlarıımı...

masum_kxixz

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
124
2
İlle kurutmak mı lazım,kendi kendine kurusa olmaz mı?(saçma bir soru olduğunun farkındayım ama anlayamadım):18:

RveS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
3
0
Şampuan La Satın Aldıgınız Saç Kremi Saç Diplerine Sürülmez Saçları İleri Zamanlarda Bozar Saç Kremi Sadece Saçın Uclarına Sürülür 1 Veya 2 Dakika Bekledikten Sonra İyice Durulanır Kuru Saça Uygulandıgında İlk Zamanlar Güzel Görünen Saçlarınız Bir Süre Sonra Daha Sert Ve Yıpranmış Olarak Size Geri Döner :-) :KK45:

ErvaAkyol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2011
122
1
Şampuan La Satın Aldıgınız Saç Kremi Saç Diplerine Sürülmez Saçları İleri Zamanlarda Bozar Saç Kremi Sadece Saçın Uclarına Sürülür 1 Veya 2 Dakika Bekledikten Sonra İyice Durulanır Kuru Saça Uygulandıgında İlk Zamanlar Güzel Görünen Saçlarınız Bir Süre Sonra Daha Sert Ve Yıpranmış Olarak Size Geri Döner :-) :KK45:
'bir süre' ben de yaklaşık 1 hafta gibi bir zaman ve 1 sene içinde 7 den fazla 40 volümle açılan saç için uzun bir süre olsa gerek :)

diplere sürmediğimiz sürece yağlanma da olmaz her hafta düzenli yapıldığında boya,açma işlemlerinden sonra yaparsak daha iyi olucaktır benim fikrim
ara vermiştim ben kullandığım saç kremini bulamayınca geçen gün tekrar başladım tekrar gelip konuya cevap vermek istedim :)

peri068

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2011
276
20
slmlarrrrrrrrrrrr
benimde saclarimda cok kirik var iki kez actim saclarimi ve boyama islemi uyguladim.......... simdi kestirmekte istemiyorum ........

gliserin cok iyi geliyor diye okudum burda oyle bi baslik vardi..... ama burda gliserini nerde bulcam bu yontemi begendim ama anladigim kadariyla kuru saca suruyoruz daha sonra kuruyunca saca uygun sampuanla yikiyoruz yani kirik saclar icin olan bi sampuanla degilmi .... sizde kiriklar kac zamanda gecti acaba cok merak ettim yok mu ediyo gercekten kiriklari ayy insallah kestirmek zorunda kalmam yaaaaaaaaaaaa :) :KK52: :KK62: :KK62: :KK62::KK62: :KK62::KK62::KK62::KK62:

Yukarı Alt