Kırık saç uçlarından 2 saatte kurtulmanız mümkün

peri068

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2011
276
20
eczanelerde de gliserin satılıyor bir sor istersen:KK19:
tesekkurler cnm sorayim bi gliserin insallah ise yarar ayrica sac kremiylede denicem insallah kestirmek zorunda kalmadan kurtulurummmmmmmmmmmm ama hep sey diyolar kestirmeden kiriklardan kurtulmak imkansiz diye ama gerci ben iki aya bi uclarindan almaya karar verdimde o zamanda uzayan saci kesmis gibi olmuyormuyuz ya sac ayni boyuttami kalir yoksa :KK59:

haziran22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2010
6.085
107
tesekkurler cnm sorayim bi gliserin insallah ise yarar ayrica sac kremiylede denicem insallah kestirmek zorunda kalmadan kurtulurummmmmmmmmmmm ama hep sey diyolar kestirmeden kiriklardan kurtulmak imkansiz diye ama gerci ben iki aya bi uclarindan almaya karar verdimde o zamanda uzayan saci kesmis gibi olmuyormuyuz ya sac ayni boyuttami kalir yoksa :KK59:
e o kadar sık kesilirse tabi ki aynı boyda kalır uzayanı kestirmiş oluyorsun ve evet kestirmeden kırıklardan kurtulmak mümkün değil maalesef keşke mümkün olsa isviçreli bilimadamları her halta çare buluyorlar bir tek bu kırıklara çare bulmuyorlar:95:

osge01

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
887
6
aynı formülü maske ile yapıyoruz zaten ama banyoda daha kısa süre beklıyoruz kımse 15 20 dk beklemez galıba ama gırmeden olabılır bende bunu saçımı boyadığımda yapardım hep yıkarken şampuan değil de krem kullanırım o boyanın verdiği sertlik keçeleşme hiç olmaz kremle yıkayınca şampuanı ise kremden sonra kullanıyorum. önerırım kızlar.

serenlas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2014
1
0
arkadaşlar ben konu ile ilgili yazıyı bi türlü bulamadım yar:21:dımcı olur musunuz(sadece baslik çıkıyor ne yapmam ge rektiği yazmıyor direk yorumlarıgörüyorum sayfada ) şimdiden teşekkür ederim :18: :nazar:

Esra2234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2013
362
236
ben sac kremini degilde sacıma uygun bir maskeyi dustan önce saclarıma sürüyorum 2 3 saat bekletiyorum aynı sekilde kuruyo zaten sacta gercekten dusta sürüldüğünden daha cok etki ediyor çünkü dusta bekleme süresi az oluyo maskeleride bu sekilde uygulayabilirsiniz ama sac kremini denememiştim bundan sonra onuda deneyecem

Yukarı Alt