Kırkı Çıkan yada Çıkmayanlar Eşlerinizle birlikte oluyormusunuz???

K

KüçükAnne_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: KüçükAnne_
çok merak ediyorum bayanlar
1_kırkınız çıkmadan birlikte olanınız varmı??
2_kırkı çıkıpta birlikte olanlar ??^
3_ sezaryanmı mormalmi yaptınız??
4_ve doğumunuza bağlı olarak dikişleriniz yada ameliyat yeriniz ağrıdımı??
ve son olarak ben nasıl birlikte olucaz diye düşünüyorum açıkcası eskisi gibi olucakmı bilemiyorum sanki anne oldum diye bir utangaclık ağırlık hissediyorum.kızım bizim odamızda kalıyor.aynı odadayken yapbileciğimi sanmıyorum.sizler neler yaşadınız ben acaba yanlışmı düşünüyorum ay ne yapcam ben beni rahatlatın biraz.:asigim::çok üzgünüm:

fxixndxixkiçim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
35 günlük lohusayken denedik,sabaha kadar acıdan kıvrandım,bi daha denemedik...süt verdiğimiziçin prolaktin hormonu yüksek oluyormuş,vajinada aşırı kuruluğa sebep oluyormuş bu durum.......

Çixgxdem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
40ım çıkmadan yapma taraftarı değilim bende.sağlık açısındanda dini açıdanda.zaten sağlık açısından sakıncalı olduğundan dinen yasaklanmıştır.sezeryan olduğuma sadece bu yönden mutluyum acı duyacakmıyım paniği yok çünkü o eskisi gibiii.bizimde kızımız aynı odada ama o işi yaparsak iyice doyurup kendi odasında yatıracağımmm.oooff off bizde özledik kocalarımızı yaaws.

E

EU1

Ziyaretçi
bence kırkımız çıkmadan birlikte olmasak iyi olur arkadaşalr ...hem dini hemde sağlık açısından..ayrıca sezeryan olan arkadaşalar zaten mecburen bir buçuk ay bekleyecekler...bende sezeryan oldum 2 ay kadar düşünmüyorum..zaten uykusuzluktan ve halsizlikten aklıma bile gelmiyo..eşimde artık eli mahkum bana uyacak..

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
ya ben nedem esimin kokusunu bile duyamiyorum bi bucuk haftadir dogru durust
annemlerin evinde kaldigim icin
zaten hamileyken en son bi bucuk ay once olmustu o malum is simdi cok ozledim esimi is olsun olmasin zaten hem sezaryen hemde dinen olmamasi icin daha iyi yani olmaz
kirkimiz cikdin hayirlisi ile once agri falan kalmazsa bakarizkafamçokkarıştı

ha bi sey sorcaktim esiyle birlikte olmak degil de oynasmak bi sey olur mu ki
sadece soru ha :eek:

Gamzeki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ben bi yerde okumuştum canim oynaşmakla bişey olmazmiş 40 gün boyunca eşlerimiz belimiz ve dizimiz arasinda bişey örtülü olucak üstünden el ile elleme olabilirmiş

K

KüçükAnne_

Ziyaretçi
teşekürler kızlar cvplarınız için yorumlarınız için. ya ben sezaryanla yaptım.korku değil hissettiklerim onu merak etmiştim. acıyormu diye .hissettiğim utanmak kızımdan utanıyorum:) hamileyken böyle birşey yoktu kız piyasaya çıkınca içimi garip duygular kapsadı o varken yapamazmışım gibime geliyor. yok bende sizler gibi 40 çıkmadan ypmayı düşünmüyorum sağlık açısındanda çok önemli bu eşimde saygı duyuyor zaten saolsun.patlicak adam yakında:)) çok özledim onu aslında en az onun beni istediği kadr bende onu istiyorum ama dediğim gibi annelik duygularımı desem ne desem cekingen oldum. ama oynaşmıştık biz :))) öle abartı değil sadece öle öpüştük felankaydirigubbakcemile3 oysa hamileyken ne planlar yapıyordum bir doğurayımda kırkımkmıda atlatayım 3 gün 3 gece çıkmıcam diyordum :roflol:hihoyyyt offff başka bu durumu yaşıyan yokmu acaba :KK43:kaydirigubbakcemile a.s.

K

KüçükAnne_

Ziyaretçi
nasıl yani neden sezaryanlılara 2 ay yasak ??? ya birde nasıl korunucaz kızlar sizler neyapıcaksınız nasıl korunuyorsunuz yada korunacaksınız.emzikliyken doğum kontrokl hapı kullanılmıyor değilmi

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.577
cnm o korunmayı bende düşündüm eşim spiral taktır diyo ama ben istemiyorum açıkçası hem korkuyorum hem utanıyorum oramı açmaya doğumda mecburen açtık ama:)eşim korunucak bir süre öle süt falan koroumuş ona güvenmiyorum ben bide tekrar hamile falan kalırız allah korusun....

ro_se17

no paniq no heyecan
Pro Üye
Emoji Skoru
2
ccanım doktorun söylemedımı sezeryanlı olanlar 60 gün normal doğum yapanlara 40 gün ilişki yasak sağlığımız açısından ...dinimizdede kadınların sağlıkları için zararlı olduğundan kırkımız çıkmadan işilkıye girmek haram sayılmıştır..bizim buralarda lohusanın mezarı kırk gün açık dururmuş derler(allah çocuklarımıza bağışlasın hepimizi) o nedenle sağlığımızı tehlıkeye atmamak için 40 ım çıkmadan ilişkiye girmeyeceğim..ama kocisişimi çok özledımm dün adamcağız nezaman iyileşeksin dıye soruyo 40 tanmı haberı var:)::):):):)daha çookk dedım bendee:):)::)/B]

Yukarı Alt