Kırmızı Biber Nasıl Dondurulur

E

EU2

Ziyaretçi
Şuana kadar kırmızı biberi dondurup daha sonra da tadında bir değişiklik olmadan kullananız var mı kızlar ? Yardımcı olurmusunuz acaba mirmirmirmir

E

EU3

Ziyaretçi
evet cnm .. yıkayıp kurumasını beklyeip donduruyorum tatında hiç bi değşim yok çok lezzetli oluyor ..
çıkardıktan sonra sıcak suda çözüp içini oyup dolduruyorum...

E

EU2

Ziyaretçi
Ben dolma sevmem pek...Sirkeli salatasını çok leziz buluyorum.O yüzden dondurmak istiyorum canım .Bilgi için çok saol.Dediğin gibi yıkayıp kuruttuktan sonra donduracağım. :)

Hallelujah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
salatalar için kırmızı biberi ve patlıcanı közleyip,kabuklarını soyuyorum,öyle koyuyorum dondurucuya.

sinyora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
yaa bende yapmak istiyorum onu ecebe buzluktamı daha iyi oluyor yoksa
çubuk krakerin dediği gibi kavanozdamı,kavanozsa saklamanınölçüleri nedir çubuk kraker
ne kadar sirke ve sarımsak koyulacak?

BarbunyaPilaki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
pende poison girl ve çubuk kraker arkadaşlarım gibi patlıcan ile beraber közleyip kabuğunu soyup buzluğa koyuyorum

Apple

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Ben dolma sevmem pek...Sirkeli salatasını çok leziz buluyorum.O yüzden dondurmak istiyorum canım .Bilgi için çok saol.Dediğin gibi yıkayıp kuruttuktan sonra donduracağım. :)
canım kırmızı biberleri közle fırında yada mikrodalgada yada mangalda nasıl istersen sonra kabularını soy suya tut çekirdeklerinden temizle poşetlere koy buzluğa at.bu kadar yani.daha dün anneme yaptık 3 kilo

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
Buzluktakinin tadı iğrenç oluyor.
Kavanozda yaptım ben geçen yıl, çok güzel oluyor ve 1-2 yıl hiç bozulmuyor.

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
ben yıkadım, kuruladım, buzdolabı poşetine koyup dondurdum, hata mı yaptım???

Yukarı Alt