Kırmızı nişan elbisem

Aydinaydin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28

maskeli123

GERİ SAYIM BAŞLADI..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence süper asil bişey çıkar ortaya yaptır kesinlikle

Aydinaydin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
28
nişana 1 hafta kaldı daha dün alabildim elbisemi, istediğim gibi bulamamıştım. neyse tam istediğimi buldum sonunda. hayalimdi hep nişan için böyle bi elbise böyle bi saç ve kırmızı ruj..
teşk ederim

MuzipRakkase

Üyelkiptali istiyrm olmuo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
nişana 1 hafta kaldı daha dün alabildim elbisemi, istediğim gibi bulamamıştım. neyse tam istediğimi buldum sonunda. hayalimdi hep nişan için böyle bi elbise böyle bi saç ve kırmızı ruj..
teşk ederim
Elbisen çok hoş,Saç modelini beğenmedim :KK34: Bunlar benim nişan arşivimden saç modelleri :)

Eklentiler

niltt

N & G... 24.05.09
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
77
çok güzel bi seçim
resimlerini bekliyoruz...

MuzipRakkase

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
teşk ederim
BAk son model senin seçtiğin model bu resimde de hiç beğenmemiştim :)TAbiki seçim senin

Eklentiler

MuzipRakkase

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
farklı asil geliyo bana bu model, ilk fotolarında ikinci hiç tarzım değil kocaman topuz olan , önceki dalgalı sevimli
Banada bait geliyo,yapışmış gibi saç kafaya yıllardır sevemedim bu modeli :) genelde dalgalı modelleri seviyorum saçlar hafif salık önden falan çıkmış doğal görünümlü seviyorum,son halini koyarsın canım belki fikrim değişir :)

Yukarı Alt