Kirpik DöküLmesi..

Nevin51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
KizLar benim bi Sorunum var :KK43:( Arpacık (İt Dirseği), gözümde Cok cikar benim.. ve bu yüzden sag gözümdeki Alt kirpiklerin Kismi Yok Sanirim.. Baska Neden gelmiyor Aklima.. Kirpiklerimde geri gelmiyor ve bu Beni Cok üzüyor.. :KK43: :KK43: :KK43:

fyo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım geçmiş olsun ilk önce,zeyti yağını pamuğa dök masaj yap 10 dk kipriğine çıkar.

regis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kullandığın rimelle alakası olabilirmi ? yada kullanıyormusun bilmiyorum.?
zira benim bir yakınım yaşamış tı kirpik dökülmesini ,makyajla uyuduğunu ve kullandığı rimel markasına bağlamıştı o :KK68:

Nevin51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kullandığın rimelle alakası olabilirmi ? yada kullanıyormusun bilmiyorum.?
zira benim bir yakınım yaşamış tı kirpik dökülmesini ,makyajla uyuduğunu ve kullandığı rimel markasına bağlamıştı o :KK68:
evet bende öyle sandim, hatta bi ara hic rimel kullanmadim Geri Gelirler Diye ama Böyle Birsey oLmadi alt kirpiklerime Maskara Yapinca dahada belli oluyor Kirpiklerimin olmadigi Cok rahatsiz verici bi durum..

Nessy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Benim eski bir arkadaşımın böyleydi..Memleketine gittiğinde kirpikleri yerine gelirken İstanbul'a döndüğünde dökülüyordu..İklimden olabilir belki?

sessiz1

Rüzgarlar Şehri Prensesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Gecmis olsun canim. Uzulme arkadas dogru diyor rimel kullaniyorsan ondan da ola bilir. arkadasimin da duzune cikiyor oyle ve evet rimelden , eyelinerden kaynaklaniyor. gul goncalarim , azcik dikkatli onun ne de olsa gözumuz söz konusu. kipriyinin hepsimi dokuldu yani yoksa ancak alt kismi ? sen yine iyisin kizin biri kiprik kaldiran alet var ya onu kullanirken ust kiprikleini yerinden cikarmisdi. Gozlukle geziyormus oyle . sen en iyisi doktorla da bi konus derim ben.

turtaa

gencim güzelim yaşasın :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
evet rimelden benimde dökülüyordu baya. eskisi gibi makyaj yapmıyorum şimdi bi problemim yok. arkadaşın dediği zeytin yağı.. her derde deva. ben göz makyajımı zeytin yağıyla silerdim. kimyasal ürünler yerine bunu kullanmalısın.

Nevin51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim eski bir arkadaşımın böyleydi..Memleketine gittiğinde kirpikleri yerine gelirken İstanbul'a döndüğünde dökülüyordu..İklimden olabilir belki?
bilmiyorum ki.. ben Almanyada Yasiyorum ama Misal Türkiyeye Gittigimde de geri gelmiyorlar.. 3-4 Senedir bekliorum.. Nedenini de tam olarak bilmiyorum.. :KK59:

Nevin51

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Gecmis olsun canim. Uzulme arkadas dogru diyor rimel kullaniyorsan ondan da ola bilir. arkadasimin da duzune cikiyor oyle ve evet rimelden , eyelinerden kaynaklaniyor. gul goncalarim , azcik dikkatli onun ne de olsa gözumuz söz konusu. kipriyinin hepsimi dokuldu yani yoksa ancak alt kismi ? sen yine iyisin kizin biri kiprik kaldiran alet var ya onu kullanirken ust kiprikleini yerinden cikarmisdi. Gozlukle geziyormus oyle . sen en iyisi doktorla da bi konus derim ben.

Sadece Alt kisminin Sag tarafi.. Bi bosluk var.. Evet o kaldiran Alet ile bende üst kirpiklerimi Kopardim uuf Cok acidi.. Ama Yine geldiler Allahdan :)) Cok tehlikeli Birsey Yanlis kullanirsan Tabiki.. Bencede bi Doktora Görünim belki o bulur birseyler :-)

Yukarı Alt