Kirpik Lifting Yaptıranlar Deneyimleriniz Neler

seymaka

Herkesin hayatına kimse karışamaz!
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
2.517
3.796
Herkese merhabalar,

Kirpik lifting son zamanlarda epey popüler oldu. Eski dönemin meşhur kirpik perması gibi ancak işlem o şekilde yapılmıyor diye biliyorum yalnışım varsa düzeltin :KK66: keratin bakım uygulaması ile yapılab bir kirpik kıvırma ve ayırma işlemi. Kirpiklerde takma kirpik efekti oluyor ve rimel sürmeye gerek kalmıyor.

Velhasıl; bu işlemi yaptıran var mı aranızda ? Nekadar süre gitti ? Genelde 6-8 hafta arası deniliyor doğru mu ? Dezavantajları var mı ?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, daha önce kirpik lifting ile ilgili bir şey yazılmamış bu konu yorumsuz kalabilir ama neyse :KK70:

oozzee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2010
923
1.202
Ben de bunu çok merak ediyorum.. Yaptıran arkadaşlarım var çok memnunlar. Ben vizon kirpik yaptırmıştım, 2 haftada döküldü. Öyle olunca alternatif araştırırken buna denk geldim. Bakalım yaptıranlar ne diyecek?

seymaka

Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
2.517
3.796
Valla kimse birşey demiyor hatta ben konu açtığımı bile unutmuşum :KK70:

6-8 hafta dayanır ve dökülme yapmaz deniliyor ama gerçekten 8 hafta gidiyormu, yanma oluyor mu merak içindeyim. Vizon kirpik çok hızlı dökülüyor diye liftinge sardım bende yazın missler gibi olur :)

benzeren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2017
113
172
Valla kimse birşey demiyor hatta ben konu açtığımı bile unutmuşum :KK70:

6-8 hafta dayanır ve dökülme yapmaz deniliyor ama gerçekten 8 hafta gidiyormu, yanma oluyor mu merak içindeyim. Vizon kirpik çok hızlı dökülüyor diye liftinge sardım bende yazın missler gibi olur :)
Ben bir kaç kez yaptırdım. Hala liftingli kirpiklerim. Vizon kirpikten kasıt ipek kirpik gibi bir şey sanırım. Yani takma kirpik mantığı.
Kirpik liftingde kendi kirpiklerinizi kıvırıyorlar. Çok güzel oluyor. Rimel kullanıp silerken kopmaları görüp üzülmekten kurtardı beni. Üstelik 150 liraya yaptırıyorum. 2, 3 ayda bir için çok makul. Ve sanki kirpiklerim daha sıklaştı. Herkesten de güzel yorumlar alıyorum kirpiklerim için.

seymaka

Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
2.517
3.796
Ben bir kaç kez yaptırdım. Hala liftingli kirpiklerim. Vizon kirpikten kasıt ipek kirpik gibi bir şey sanırım. Yani takma kirpik mantığı.
Kirpik liftingde kendi kirpiklerinizi kıvırıyorlar. Çok güzel oluyor. Rimel kullanıp silerken kopmaları görüp üzülmekten kurtardı beni. Üstelik 150 liraya yaptırıyorum. 2, 3 ayda bir için çok makul. Ve sanki kirpiklerim daha sıklaştı. Herkesten de güzel yorumlar alıyorum kirpiklerim için.
Çok uyguna yaptırmışsın canım, nerede ikamet ediyorsun nerde yaptırdın peki ?

bigdream06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2016
80
75
Nereye yaptırdın

benzeren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2017
113
172
Çok uyguna yaptırmışsın canım, nerede ikamet ediyorsun nerde yaptırdın peki ?
Bu mesajı şimdi farkettim. Fiyatta biraz artışımız olacak demişlerdi kaç oldu şu an bilmiyorum.Bence de etkisi için gerçekten çok uygun. Üsküdardayım. Kirpik lifting i Loya güzellik te yaptırıyorum. Yukarıda yanma olur mu diye bir soru sormuşsun. Boyama yapılırken bir keresinde gözüme ufak bir gelmişti biraz acısı olmuştu gözlerim sulanmıştı. Onun dışında bir yanma acıma olmuyor.

Yukarı Alt