Kirpik Lifting Yaptıranlar Deneyimleriniz Neler

Uzgunuye

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
165
292
24
Bu da almak istediğim set, aynı sitede, bu daha pratik gibi geldi bana😜
Öncelikle teşekkür ederim vakit ayırıp ayrıntılı bilgilendirdiğiniz için 😊 almayı düşündüğünüz sette de aynı aşamalar var mı acaba 🤔 Birde 15 dk aynı etkiyi verir mi ki bende bi araştırayım en iyisi 🤗

Aylin3333

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2017
1.066
1.142
Evet onda da o aşamalar var ama bekleme süresi kısa. Birincide ilkişlemden sonra 20 dk bekleniyor
İkincide 10 dk
İkinci işlem için birinci sette 15 dk
İkinci sette 5 dk bekleniyor...
Ben etki bakımından fark olacağını sanmıyorum

Uzgunuye

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
165
292
24
Evet onda da o aşamalar var ama bekleme süresi kısa. Birincide ilkişlemden sonra 20 dk bekleniyor
İkincide 10 dk
İkinci işlem için birinci sette 15 dk
İkinci sette 5 dk bekleniyor...
Ben etki bakımından fark olacağını sanmıyorum
Teşekkür ederim ekonomim uygun olduğunda benn de deneyecem 🤗🤗

cansu hng

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
3
0
33
Merhaba bende yaptırmak istiyorum da yazınızı gördüm bakırköyde nerde adını yazarsanız iyi olur gideceğim yer belki orasıdır gitmem☺

cansu hng

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
3
0
33
Ffeyyzaaaa merhaba yaptırdığınız yerin adını biliyormusunuz? Bende o tarafta bi güzellk merkezinde yaptırcamda aynı yerse gitmem☺

cansu hng

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
3
0
33
Arkadaşlar selam , Mayıs ayında Bakırköy de caruselin karşısında bir salonda yaptırdım bu işlemi. Mucizeler beklemeyin sakın . Fotoğraflarda baktığımda benimde en azından birazcık kıvrılacağını ya da biraz kirpiklerimin olduğunu hissedeceğimi düşünmüştüm . Girmeden önce daha çok vardı sanki kirpiğim :) 3 gün yıkamayacaksın dedi bana , 200 lirada para verdim , boşuna vermişim , fotoğraflardan , instagra sayfalarından aldanmayın sakın ....
Merhaba bende bu işlemi yaptırmak istiyorum benim gideceğim yerde orda acaba adını paylaşırmısınız gideceğim yer belki orasıdır😊