Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kirpiklerim cok azaldı nasıl cogaltabilirim?

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve Minairva tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Minairva
  1. Minairva

Minairva Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    41
    Arkadaslar hastalık oldu kirpiklerimi hep koparıyorum nasıll kirpiklerimi cogaltıcam ben ya badem yagı sürsem etkisi olurmu acaba? Yeni kirpik cıkar mı ? lütfen yardım edin :KK43:

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
  2. 4 Kasım 2010
  3. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Ödül Puanları:
    106
    Çıkar .

4. 5 Kasım 2010
  5. __TanRIcA__

__TanRIcA__ AfroDİt Üye

Ödül Puanları:
    146
    rahatmı batıyo:KK22:
    ne uğraşıyosun kirpiklerinle:88:
    elleme artık...badem yağı sür hafifçe
    allam ya:KK19:
    söz ver bakıyım,bidaha kirpik yolmak yok,yoksa ben seni yolarım:)):KK48:

6. 5 Kasım 2010
  7. kurabik

kurabik Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    bende kullanmıştım bi ara badem yağını şeffaf rimelimin içine koymuştum fayda gördüm mü bilemem ama en önemlisi sana moral oluyor sanırım sanki, onu sürüyorsun ya kirpikler fazlalaşmış gibi geliyor:)

8. 5 Kasım 2010
  9. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    sende aynı etkiyi gösterir mi bilmem ama ben dalinle yıkıyodum gözümü bi ara çünkü kaşınıyodu ve dalin anında gçiriyodu kirpiklerimide hem uzattı hem çoğalttı

sende olmazsa suçlama ama beni :) inş. sende de güzel bir etki gösterir

10. 10 Şubat 2011
  11. pnrkzgc

pnrkzgc Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    Canım badem yağı ve hint yağını karıstır kulak pamuğuyla kirpiklerine sür .her gün atlamadan sür ben bir haftada uzadığını farketmiştim ayrıca yeni kirpikte çıkıyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.