Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kisin Kuru Olmasi Gereken Ellerim Ilkbaharda Kuruyor

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Eller İçin Öneriler' forumundadır ve KelebekGibi tarafından 21 Nisan 2007 başlatılmıştır.

21 Nisan 2007
    Konu Sahibi : KelebekGibi
  1. KelebekGibi

KelebekGibi Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    Arkadaslar birkac aydir ellerim cok kuru, halbuki kisin daha kuru olmasi gerekirken ilkbaharda kuruluk olustu sanki, krem sürüyorum arada pek faydasini görmedim.

Dogal birsey var mi bildiginiz ellerime sürsem:uhm:

2. 24 Nisan 2007
  3. seclusion

seclusion Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    canım gece yatarken limon sür öle yat. sabah kalkınca ılık suyla yıka yumuşaklığa şaşıracaksın

4. 24 Nisan 2007
  5. gokceee

gokceee Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    ben iki gündür kahve telvesi sürüyorum ellerime. 15 dakika kadar bekletip suyla yıkıyorum. gerçekten çok güzel oluyo. yumusacık yapıyo elleri. bence bir dene. peeling etkisi yapıyormuş..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.