Kısırlaştırma sonrası depresyon

Lexxa

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
18
Merhaba hayvansever dostlarım,
Bilgisi olanlar lütfen bana yardımcı olsun çok üzgünüm. 4 yaşındaki erkek kedimi iki ay önce kısırlaştırdık ama çok pişmanım o gündem beri bütün neşesi gitti robot gibi evde rutin dolanıyo yemek yiyo ve uyuyo. Böyle olacagını bilseydim asla böyle bişeye kalkışmazdım evde bakıyoruz daha fazla acı çekmesin diye yaptırdık ama sanırım ağır depresyonda. İnternete baktıgımda net bişey bulamadım. Bu süreci yaşayan kedi sahipleri depresyon sürecini nasıl aştınız neler yapmak gerekiyor? Ayrıca veterinerin önerdiği özel kısırlaştırılmış kedi maması yiyor ama biz tavukla da besliyoruz. Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevininirm

Rookiemother

🅴🅵🅴 👑
Pro Üye
Emoji Skoru
16.372
Hormonlar sonrasi birazcik sakin ve kilo.almaya meyilli olurlar korkma sen ilgilen.oynat zamanla nesesi gelicektir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2019

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 35 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt