Kişiye özel Bilgisayar

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
2.069
Emoji Skoru
31
HP, kullanıcılarına içi dışı tamamen kişiselleştirilebilen bilgisayarlar sunuyor. Kullanıcılar, www.hp.com.tr/bilgisayarinhayatindir sitesinden sevdikleri fotoğraflar veya özel görseller ile masaüstü ve dizüstü bilgisayarları için “kişiket” (kişisel bilgisayar etiketi) tasarlayabiliyorlar.Ayrıca, sitede aralarında Nil Karaibrahimgil’in fotoğraflarının da bulunduğu kişiketlerden birini de seçebiliyorlar.

HP, ürün çeşitliliği, yenilikçi teknolojileri, global çapta deneyimiyle kişisel bilgisayar pazarının taleplerine en hızlı ve güçlü şekilde cevap veriyor. Kişisel bilgisayar trendinin öncüsü HP, çözümleriyle kullanıcılarına tamamen kendi beklentilerini karşılayan bilgisayarı sunmaya hazır. HP, kullanıcılarına kişisel zevk ve tarzlarını yansıtan kişisel bilgisayar etiketleri “kişiket”lerle bilgisayarlarının dış yüzeylerini kaplama olanağı tanıyor.
HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Serdar Urçar, kullanıcıların tüketimle değil kendilerini farklı hissedecekleri “kişisel” deneyimler yaşayarak tatmin olduklarını ifade ediyor: “Günümüzde özellikle genç tüketiciler, yenilikleri deneyimlemekten ve bunları birbirleriyle paylaşmaktan zevk alıyorlar. Bilgisayar oyunlarıyla büyüyen yeni nesil, çözüme ulaşana dek yeni yolları denemekten çekinmiyor ve bu süreci keyifli bir şekilde yaşıyorlar. Biz de bilgisayarlarımızı kişiselleştirilebilecek şekilde kullanıcılarımıza sunuyoruz. Biliyoruz ki bilgisayar artık sadece bir araç değil, kullanıcılarımızın benliklerinin ve hayatlarının önemli bir parçası.”Hem görüntüsüyle hem sesiyle HP kişiketlerinin tanıtım yüzü olan Nil Karaibrahimgil de bilgisayarını kendi istediği gibi tasarlamayı tercih ediyor. Kişiket kampanyasında yaptığı jingle ve kişiketlerdeki özel fotoğraflarıyla önplana çıkan Karaibrahimgil kişiketli HP bilgisayarların ilk kullanıcılarından. Nil Karaibrahimgil, HP’nin kişiket tanıtım kampanyası kapsamında bu yıl iki defa konser verecek ve imza günleri düzenleyecek.Kişiketlere özel teknolojiHP Kişiket Projesinde 3M’in Mikro-comply™ yapışkan teknolojisi ile üretilen Scotchcal™ 180 Comply™ Version2 baskı folyosu kullanılıyor. Scotchcal™ 180 Comply™ Version2 baskı folyosunda bulunan görünmez hava kanalcıkları sayesinde folyo kolaylıkla yapıştırılabiliyor ve üzerinde hava kabarcıkları oluşmuyor. Scotchcal™ 180 Comply™ Version2 bilgisayar üzerinde iz bırakmadan istenildiğinde çıkarılıp tekrar yapıştırılabiliyor. HP dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarında kullanılabilen folyonun üzerindeki güçlü laminasyon, yüzeyde meydana gelecek çizilmeleri ve renk solmalarını engelliyor.

Tüm HP masaüstü ve dizüstü bilgisayarları için tasarlanabilen kişiketler kullanıcılara en fazla 4 gün içerisinde ulaştırılıyor. HP, 15 Mart’a kadar HP Pavilion bilgisayar alan kullanıcılarına kişiketlerini de ücretsiz veriyor.
 
Yukarı Alt