Kıskanc erkekler

O

Olga

Ziyaretçi
Türk erkekleri niye kıskanc cok. kıyafetler cok söz söylüyorlar

kimse sikayet etmez mi bu konudan
 

forest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
402
Emoji Skoru
9
valla bu güne kadar karşımdaki insana beni kıyafetimle eleştirecek tarzda birşey giymedim. yerine ve kendime uygun, taşıyabileceğim kıyafetler giyerim.
bayanların bu konuya dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. fazla dekolteler bazen benim bile bir bayan olarak dikkatimi çekiyor. bunun ölçüsünü bilmek lazım.
ama senin kıyafetin yerinde bir kıyafet olduğunda bile sana söz söylüyorsa bu olmaz. giyimime karıştırmam kimseyi. bu, kıskançlığın dozunun aşılması demek olur ve düpedüz baskıya girer.
 

HanimAga

Guru
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
544
Emoji Skoru
6
Olgacim ne tarz giyinmene bagli. Bütün Türk erkekleri bundan sikayet etmezler. Bu bence Türk kültürü ile ilgili....
 

kronick

bize her yer TRABZON:)
Pro Üye
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
1.811
Emoji Skoru
26
rus erkekleri niye kıskanç diil olgacıımm:smilewinkgrin:
 

birsin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
21 Ağustos 2008
Mesajlar
22
Emoji Skoru
0
Kıyafet konusunda benimde erkek arkadaşım sadece dekolte giymemi sevmiyor. Bende yerine göre giyiniyorum ama bazen kaçırıyorum ayarı haliyle ters bişey söylemesede gözlerinden anlaşılıyor bişeyler. İlk zamanlar kızıyordum neden karışıyorsun diye ama etrafta bu kadar yobaz erkek olup benim erkek arkadaşım dönüp hiçbir kızın dekoltesine bakmadığını görünce bunun çokta yanlış olmadığını gördüm.
 
Ü

üvercinka1981

Ziyaretçi
bayanların yerine göre giyinmeleri sart .deniz kenarnda giydiginizi tutup da mesela bizim burda ankarada giyerseniz olmaz.erkek yanınıda size mi baksın yoksa size bakan erkeklere mi bi sınırı olmalı kabul edelim bazı bayanlar abartıyorlar biz bile bakıyoruz.ölçü her seyde önemlidir.aşırı kıskançlık zararlıdır tabi ama erkeğin kadını koruması sahiplenmesi de hoştur bence..kıskanmayan acık giyin hayatım diyen erkekten korkmak lazım diye düşünüyorum.
 

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Katılım
15 Haziran 2008
Mesajlar
5.347
Emoji Skoru
4
ben kendi nişanlımdan örnek vereyim. niçin başka erkekler sana bakıp iç geçirecek yada yakan bağrın açıksa niçin başka erkekler sana bakarak tahrik olsun diyor. ben yerine göre giyerim kıyafet konusunda değilde biz daha çok gezme konusunda anlaşamayız:))))
neyse sonuçta hiçbir erkek yanındaki kadına başka erkek tarafından bakılmasını istemez.
 
E

EU1

Ziyaretçi
Bunu aslında "Türk" diye vurgulayarak ırkçı bir yorum yapmamak lazım diye düşünüyorum.Erkek cinsi olarak ele alabiliriz:)..Bazı sağlıksız kişilikli erkekler yanlarındaki bayan normal bile giyinse vücudunu teşhir ettiği düşüncesiyle sürekli baskı altına almaya çalışır,bazı sağlıklı psikolojiye sahiplerde bu konuları aşmış olduklarından ve karşısındaki insanıda kendi hayat görüşlerine göre seçtiklerinden bir problem yaşamaz va yaşatmazlar
 
E

EU1

Ziyaretçi
benımm abım cok karısır kapalı gıyın kapalı gıyınnn
karısı acık gıyınıoo

erkek arkadasım acık gıyınn derr
ama zaman gelınce cok acıkk derr ????

kendını bılmıo bunnar bence
 

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Ekim 2007
Mesajlar
1.865
Emoji Skoru
3
valla benim babamda aynı erkek arkadaşımda erkek arkadaşım eskiden çok karışıyordu ama aştı yavaş,yavaş babam daha çok geriledi
ben göçmenim ve göçmenler genelde rahattır benim bilidğim bu genelleme yaptım arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ltütfen!!
ne amcam öylee ne halam 5 parmak bir olmuyor ama ben sinir oluyorum giydiğimde kolsuz tshirt....bu çok açık oluyor bazen hiç karışmaz anlayamadım ben babamıı
bu kadar baskı kuracağına bizi anlamaya çalışsa :kızgın::çok üzgünüm:
 
Yukarı Alt