Kislik koku anketi

Hangisi sizin favoriniz?

• Lancome La vie a belle

Toplam Oy: 0 0,0%
  • Lancome la nuit Tresor

Toplam Oy: 1 6,3%
  • Lancome Hypnose

Toplam Oy: 3 18,8%
  • Narciso Rodrigez Narciso poudree

Toplam Oy: 2 12,5%
  • Dior Hypnotic poisen

Toplam Oy: 7 43,8%
  • YSL Cinema

Toplam Oy: 1 6,3%
  • YSL black opium

Toplam Oy: 2 12,5%

• Ankete Katılan
    16

Mascara

like a chalk outline
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.141
2.391
poudree de bana da aynı şey oldu. mağazada deneyim bayılmıştım tatlı bir pudra kokusu, eski makyaj malzemesi kokusu gibi gelmişti. sonra sipariş edip aldım ama hiç beğenmedim. mağazada aklımda kalan kokuyla alakası yoktu. üstüme sıkınca geniz yakan keskin bir koku geldi.

sirinsmurff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
955
375
orjinal mi aldın canım
kozmetikcim1 den aldım canım. Ama hiç hayal ettiğim gibi olmadı, bu ay sonu kardeşimin nişanı var nişanda kullanırım diye büyük bir hevesle aldım ama benim için hüsran oldu resmen. İkisi de çok kötü hem ilk sıkınca çok ağır ve kötü kokuyor, hem de hemencecik kokusu uçup gidiyor. Çok ilginç ama inan öyle oluyor. Hatta iş yerine getirdim belki bana öyle geliyordur diye ama arkadaşlarım da aynı şeyi söylediler. Hiç kimse beğenmedi hatta sahtedir dediler. Bilmiyorum canım ya Allah tan tam boy almamışım, ama yine de moralim çok bozuldu :KK61:

Son düzenleme:

sirinsmurff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2011
955
375
poudree de bana da aynı şey oldu. mağazada deneyim bayılmıştım tatlı bir pudra kokusu, eski makyaj malzemesi kokusu gibi gelmişti. sonra sipariş edip aldım ama hiç beğenmedim. mağazada aklımda kalan kokuyla alakası yoktu. üstüme sıkınca geniz yakan keskin bir koku geldi.
Mascara Mascara Aynen canım, benim başıma gelen de aynı durum. Sen aldığının orjinalliğinden emin misin canım, nereden almıştın? Eğer bizimkiler sahte değil de orjinal ise, o zaman mağazalardaki testerlar niye farklı kokuyor?

VivaLaJuicy

Popüler Üye
Pro Üye
20 Şubat 2010
32.998
3.232
kozmetikcim1 den aldım canım. Ama hiç hayal ettiğim gibi olmadı, bu ay sonu kardeşimin nişanı var nişanda kullanırım diye büyük bir hevesle aldım ama benim için hüsran oldu resmen. İkisi de çok kötü hem ilk sıkınca çok ağır ve kötü kokuyor, hem de hemencecik kokusu uçup gidiyor. Çok ilginç ama inan öyle oluyor. Hatta iş yerine getirdim belki bana öyle geliyordur diye ama arkadaşlarım da aynı şeyi söylediler. Hiç kimse beğenmedi hatta sahtedir dediler. Bilmiyorum canım ya Allah tan tam boy almamışım, ama yine de moralim çok bozuldu :KK61:
Üretim tarihine baktın mı checkcosmetic.net’den?
Benim de çünkü bir keresinde başıma geldi.
10 yıllık parfümü yollamışlardı.
Son kullanma tarihi çoktan geçmişti.
Tuhaf kokuyordu. Belki bunda da öyle olmuştur.

Ben de poudree almayı düşünüyordum. Bir daha denemem lazım demek ki. Bir kezle olmuyor.
Çünkü armani si passionate’ı sephorada ilk deneyişimde çok beğenmiştim. Ama arada bir süre geçince 2.kez denediğimde çok sıradan bulmuştum.
Almaktan vazgeçtim bu yüzden.
Bir kez deneyip almak da hata mı oluyor nedir. Çözemedim.

Son düzenleme:
Yukarı Alt