Kitap ayraçları

K

kekikcik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: kekikcik
çini desenleriyle süslediğim kitap ayraçlarım...

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.

bigsize83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
kekikcik ellerine sağlık hepside çok güzel olmuş canım:)))

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
ay bunlar çok hoş. satıyor musun bunlardan?

K

kekikcik

Ziyaretçi
isteyen olursa olabilir,neden olmasın..aslında kitapçılarla anlaşsam iyi olur değil mi?çalışmıyorum zaten..bu konuda tanıdıkları olanlar var mı?

BenDenizYildizi

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
ellerine sağlık kekikcik çok güzel yapmışsın bir anlatırmısın neyin üzerine yapıyorsun deseni kartonnun üstünemi

K

kekikcik

Ziyaretçi
evet canım,karton üzerine yapıyorum.bunlar klasik çini desenleri..çiziyorum sonra da renklendiriyorum..

yesilim

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
17
kekikçik çok güzel, olmuş ellerine sağlık canım .bencede değerlendir.sattıkça dahada zevk alacaksın.sakın ihmal etme.

K

kekikcik

Ziyaretçi
sanırım kaliteli kitapçılar bulmak lazım..çevre işte çok önemli ve ne yazık ki bende yok yeşilim :KK43:

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
bak öncelikle bi önerim var: bir davetiyeci ile anlaş,ona istediğin boyut ve boyana elverişli kartonları belirt,ilk sefer için 50-100 adet yeterli olur sanırım senin için. boyamanı onların üzerine yap,elde kesim hem zor hem de çok düzgün olmayabilir. sonra da bir kaç kırtasiyeye 5er 10ar örnek bırak,göreceksin kolaylıkla satacak ve senden daha fazla isteyecekler. e her iş birazcık sermaye ve risk ister,hadi güzel haberlerini bekliyorum,bunlardan almak isterdim ama burdan kargo ile almam lazım,astarı yüzünü geçer o zaman,izmirde olsaydım kesin alırdım :1yes2:

K

kekikcik

Ziyaretçi
"tutkulu" çok teşekkürler canım :) eee akıl akıldan üstünmüş...ben internetten ne kadar kitapçı varsa hepsine mesaj attım..tabi bayram olduğu için sanırım bayramdan sonra cvplar gelir..birinden cevap geldi bile,numune istiyor..ama şu matbaa meselesi çok akıllıca..

Yukarı Alt