Kitap Okuma Günlüğü 📚

Elifcig93

Boy: 1,62 Bşlgç: 72,5 Gncl: 61,3 😍 Hdf :59
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2019
316
1.045
Merhaba Kızlar,
Uzun süredir yapmayı hep ihöal ettiğim bi şeyi hatırlattınız. :dua:Bi kitabı düzenli bi şekilde başından sonuna kadar okuyalı çok zaman oldu. Ama bunu grupla yapmak daha eğlenceli olabilir. Benim tarzım genelde fantastik şeyler.:KK55: Bazen gündemi takip eden şeyler de okurdum. Beni yeniden okumaya başlatacak güzel önerilerinizi bekliyorum.:KK200:

MorVampirella

Birkaç kitap çokça umut herkese iyi gelir 📚
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
4.385
13.613
Merhaba Kızlar,
Uzun süredir yapmayı hep ihöal ettiğim bi şeyi hatırlattınız. :dua:Bi kitabı düzenli bi şekilde başından sonuna kadar okuyalı çok zaman oldu. Ama bunu grupla yapmak daha eğlenceli olabilir. Benim tarzım genelde fantastik şeyler.:KK55: Bazen gündemi takip eden şeyler de okurdum. Beni yeniden okumaya başlatacak güzel önerilerinizi bekliyorum.:KK200:
Fantastik deyince benim için her zaman 1 numara Harry Potter olur 😍🥰

MorVampirella

Birkaç kitap çokça umut herkese iyi gelir 📚
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
4.385
13.613
Merhaba Kızlar,
Ilk kitabın ve bildiriminle ekleyeceğim listeye😊

Yukarı Alt