• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Kitap okumak istiyorum.

kackaloribu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
2.675
4.432
26
Kızlar merhaba,
Ben geçmişten beri çok kitap okuyan birisi olmadım ama kültürel anlamda çok eksik olduğumun farkındayım. ve bende kitap okumak istiyorum. bunun için bir bütçe ayıramıyorum bu yüzden bedava kitap okumanın bir yolu var mı? ankarada yım mesela kütüphane den kitap alınıyor mu? roman vs. alıp okuyup verme sansımız oluyor mu?

bir çocuk büyütüyorum sonuçta ve ona örnek olmak, bilgili bir insan olmak istiyorum.

şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için..

MatthewClairmont

🥑 / 🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
738
1.097
28
Kızlar merhaba,
Ben geçmişten beri çok kitap okuyan birisi olmadım ama kültürel anlamda çok eksik olduğumun farkındayım. ve bende kitap okumak istiyorum. bunun için bir bütçe ayıramıyorum bu yüzden bedava kitap okumanın bir yolu var mı? ankarada yım mesela kütüphane den kitap alınıyor mu? roman vs. alıp okuyup verme sansımız oluyor mu?

bir çocuk büyütüyorum sonuçta ve ona örnek olmak, bilgili bir insan olmak istiyorum.

şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için..
İnternetten bazı kitapların pdflerini de bulabilirsin.

esomesom

Kitapsever
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2016
2.228
4.726
35
Merhaba, online kitap indirebileceğiniz ücretsiz siteler var. Oralardan bir çok kategoride pdf olarak kitap indirebilir okuyabilirsiniz.

kackaloribu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2016
2.675
4.432
26

ucukgenclik

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2013
4.593
11.642
Halk kütüphaneleri var birçok yerde oraya kaydınızı yaptırıp var olan kitaplardan istediğinizi alıp okuyabilirsiniz.

ucukgenclik

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2013
4.593
11.642
Ankara'da şuan 49 tane halk kütüphanesi olması lazım. Ankara ilçe halk kütüphaneleri diye isterseniz arama yaptırın.

newplanet

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
3.573
7.156
35
Ücretsiz Pdf kitap indirme sitesi var ve 1 milyona yakın kitap var orda. Site ismi yasak mı bilmiyorum değilse yazayım

Merve

Candan açtık cehle karşı bir savaş ❗
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2020
11.329
36.239
28
Ücretsiz Pdf kitap indirme sitesi var ve 1 milyona yakın kitap var orda. Site ismi yasak mı bilmiyorum değilse yazayım
Ben pdf kitap okumayi hic hiç sevmiyorum. Kağıda sayfalara dokunmak lazım. 🤗 Halk kütüphaneleri 15 gün süreyle 3 adet ödünç verebiliyorlar. Ben de hep kütüphaneden okurum. 💐

newplanet

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
3.573
7.156
35
Ben pdf kitap okumayi hic hiç sevmiyorum. Kağıda sayfalara dokunmak lazım. 🤗 Halk kütüphaneleri 15 gün süreyle 3 adet ödünç verebiliyorlar. Ben de hep kütüphaneden okurum. 💐
Kütüphane kültürü de ayrı bir değer 😍herkes imkân ya da fırsat bulamayabiliyor maalesef 🤷🏻‍♀️o yüzden pdf de zaman zaman hayat kurtarıyor😊

sabahvesen

Yazar Hanım
Pro Üye
30 Ocak 2013
21.926
23.130
online olarak indirebilirsin yada semt kütüphanelerinden ödünç alabilirsin

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :74.4 Kg. Şimdiki Kilom :70.5 Kg.