Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥

_Lavin_

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
11.927
Selam kızlar
Ben de epeydir okuyamıyordum ya da başladığım kitap yarım kalıyordu. Bu süreçte bir de bebeğimiz olacağını öğrendik, aklım iyice uçtu, hiç okuyamaz oldum.🐣 Neyse ki şimdi o dönemi atlattım. Geçen hafta Doğu'nun Limanları'nı bitirdim. Bu hafta da Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler? 'i okumaya başladım. Şu sıralar ilgimi çektiği için ansiklopedi gibi kitap akıp gidiyor. Hepinize sevgiler... 🙋‍♀️
Tebrikler, sağlıkla gelsin inşallah:emir_bebek:

-Pandora-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.517

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-10-2019

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 100 gün kaldı.

Bugünlerde genellikle bebeğinizin kaşları ve kirpikleri oluşmuştur. Önümüzdeki birkaç gün içinde bebeğinizin tırnakları iyice belirginleşecektir. Bebeğinizin tınakları büyürken sizin tırnaklarınızda çok hızlı büyüyor olacaktır. Bunun sebebi metobolizmanızın hızlı çalışmasıdır. Güçlü, sağlıklı ve uzuk tırnaklar metobolizmanızdaki ve dolaşım sizteminizdeki gelişimin göstergesidir. Eğer önceden sezeryan doğumu yaşadıysanız, SSVD (Sezeryan sonrası vajinal doğum) düşünmelisiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

HappyMommy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.221
Selam kızlar
Ben de epeydir okuyamıyordum ya da başladığım kitap yarım kalıyordu. Bu süreçte bir de bebeğimiz olacağını öğrendik, aklım iyice uçtu, hiç okuyamaz oldum.🐣 Neyse ki şimdi o dönemi atlattım. Geçen hafta Doğu'nun Limanları'nı bitirdim. Bu hafta da Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler? 'i okumaya başladım. Şu sıralar ilgimi çektiği için ansiklopedi gibi kitap akıp gidiyor. Hepinize sevgiler... 🙋‍♀️
Tebrikler bebeğiniz için. Ama o kitapta bazı saçma bilgiler olduğunu sizlerle paylaşmak isterim. Mesela Zeytinyağı zararlı margarin faydalı gibi süpersonik saçma bilgiler var içerisinde. Lütfen sorgulayarak okuyun. İyi okumalar. İyi akşamlar.

HappyMommy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.221
Merhaba.
Aranıza yeni katıldım.
Bundan sonra okuduğum kitapları sizlerle paylaşmak isterim.
Genellikle Dünya ve Türk Klasiklerini okumaya ve bitirmeye çalışırdım ancak bebek bekleme ve doğum sonrasında elimden geldiğince sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, çocuk gelişim kitapları okumaya gayret ediyorum.
Sizlerden de bu tarz kitaplar okuyanlarınız varsa karşılıklı fikir alışverişi yapmak isterim.
Herkese iyi okumalar dilerim.

Basi Agriyan Ordek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.298
Merhaba

-Pandora- -Pandora- Sağlıkla kucağınıza alın inşallah :)

Adam Kurtz _ Her Seferinde 1 Sayfa. Bu kitabın sayfa sayıları yok. Devam ediyorum diyeyim. Okuma değil yazma kitabı :)

Gilbert Sinoue _ Tanrı'nın Sessizliği 94. sayfadayım.

Haemin Sunim _ Yalnızca Yavaşladığında Görebileceğin Şeyler 189. sayfadayim

Filozof__Prenses

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
2.230
Merhaba :KK200:
Hepimize keyifli okumalar dilerim. :KK50:

Benokız - Sevgiler Beno'dan
isimli kitabı okuyorum. Kaçıncı sayfada olduğumu hatırlamıyorum. :KK64: sanırım 45 - 46 civarı bir yerdeyim. :KK69:

kansevde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
Selam kızlar
Son okuduğum kitap olan Ray BRADBURY -Fahrenheit 451 i şiddetle tavsiye ederim .
akıcılığı ve olabiliritesi ile kendine kilitliyor. bilim kurgu ve distopya türünün en güzel kitabı diyebilirim
Montag ın kağıt , Faber in kalem markası ( okumaya başlamadan önce bir dipnot )
keyifli okumalar dilerim
:kahve:

Geveze_kelebek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.718
Selam kızlar
Son okuduğum kitap olan Ray BRADBURY -Fahrenheit 451 i şiddetle tavsiye ederim .
akıcılığı ve olabiliritesi ile kendine kilitliyor. bilim kurgu ve distopya türünün en güzel kitabı diyebilirim
Montag ın kağıt , Faber in kalem markası ( okumaya başlamadan önce bir dipnot )
keyifli okumalar dilerim
:kahve:
Çok güzel distopik bir roman ancak Çevirisinden dolayı zor okunan bir kitap. Yeni basımları nasıl bilmiyorum ama eski basımı sıkıntılıydı

Yukarı Alt