Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥

_Lavin_

Guru
Pro Üye
7 Kasım 2012
11.564
11.929
Selam kızlar
Ben de epeydir okuyamıyordum ya da başladığım kitap yarım kalıyordu. Bu süreçte bir de bebeğimiz olacağını öğrendik, aklım iyice uçtu, hiç okuyamaz oldum.🐣 Neyse ki şimdi o dönemi atlattım. Geçen hafta Doğu'nun Limanları'nı bitirdim. Bu hafta da Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler? 'i okumaya başladım. Şu sıralar ilgimi çektiği için ansiklopedi gibi kitap akıp gidiyor. Hepinize sevgiler... 🙋‍♀️
Tebrikler, sağlıkla gelsin inşallah:emir_bebek:

HappyMommy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
1.585
2.244
Selam kızlar
Ben de epeydir okuyamıyordum ya da başladığım kitap yarım kalıyordu. Bu süreçte bir de bebeğimiz olacağını öğrendik, aklım iyice uçtu, hiç okuyamaz oldum.🐣 Neyse ki şimdi o dönemi atlattım. Geçen hafta Doğu'nun Limanları'nı bitirdim. Bu hafta da Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler? 'i okumaya başladım. Şu sıralar ilgimi çektiği için ansiklopedi gibi kitap akıp gidiyor. Hepinize sevgiler... 🙋‍♀️
Tebrikler bebeğiniz için. Ama o kitapta bazı saçma bilgiler olduğunu sizlerle paylaşmak isterim. Mesela Zeytinyağı zararlı margarin faydalı gibi süpersonik saçma bilgiler var içerisinde. Lütfen sorgulayarak okuyun. İyi okumalar. İyi akşamlar.

HappyMommy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
1.585
2.244
Merhaba.
Aranıza yeni katıldım.
Bundan sonra okuduğum kitapları sizlerle paylaşmak isterim.
Genellikle Dünya ve Türk Klasiklerini okumaya ve bitirmeye çalışırdım ancak bebek bekleme ve doğum sonrasında elimden geldiğince sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, çocuk gelişim kitapları okumaya gayret ediyorum.
Sizlerden de bu tarz kitaplar okuyanlarınız varsa karşılıklı fikir alışverişi yapmak isterim.
Herkese iyi okumalar dilerim.

Basi Agriyan Ordek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2015
522
1.305
Merhaba

-Pandora- -Pandora- Sağlıkla kucağınıza alın inşallah :)

Adam Kurtz _ Her Seferinde 1 Sayfa. Bu kitabın sayfa sayıları yok. Devam ediyorum diyeyim. Okuma değil yazma kitabı :)

Gilbert Sinoue _ Tanrı'nın Sessizliği 94. sayfadayım.

Haemin Sunim _ Yalnızca Yavaşladığında Görebileceğin Şeyler 189. sayfadayim

Filozof__Prenses

Popüler Üye
Pro Üye
24 Mart 2010
452
2.297
Merhaba :KK200:
Hepimize keyifli okumalar dilerim. :KK50:

Benokız - Sevgiler Beno'dan
isimli kitabı okuyorum. Kaçıncı sayfada olduğumu hatırlamıyorum. :KK64: sanırım 45 - 46 civarı bir yerdeyim. :KK69:

kansevde

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
12
8
Selam kızlar
Son okuduğum kitap olan Ray BRADBURY -Fahrenheit 451 i şiddetle tavsiye ederim .
akıcılığı ve olabiliritesi ile kendine kilitliyor. bilim kurgu ve distopya türünün en güzel kitabı diyebilirim
Montag ın kağıt , Faber in kalem markası ( okumaya başlamadan önce bir dipnot )
keyifli okumalar dilerim
:kahve:

Calciferr

Geveze kelebek
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2014
4.001
12.409
Selam kızlar
Son okuduğum kitap olan Ray BRADBURY -Fahrenheit 451 i şiddetle tavsiye ederim .
akıcılığı ve olabiliritesi ile kendine kilitliyor. bilim kurgu ve distopya türünün en güzel kitabı diyebilirim
Montag ın kağıt , Faber in kalem markası ( okumaya başlamadan önce bir dipnot )
keyifli okumalar dilerim
:kahve:
Çok güzel distopik bir roman ancak Çevirisinden dolayı zor okunan bir kitap. Yeni basımları nasıl bilmiyorum ama eski basımı sıkıntılıydı

Yukarı Alt