Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
67
104
Selam kızlar Benim de son okuduğum kitaplardan tavsiyelerim
1.Tanrı'nın temsilcileri; Kadim Türk geleneklerini, Göktanrı ve şamanizm inançları üzerine sürükleyici bir roman
2. Homo Deus ; Duymuşsunuzdur ilk kitabı Homo Sapiens . Bu iki kitap tarihsel varoluş sürecimizi ve geleceğin ütopik dünyasını anlamamızı sağlıyor. Roman değil ama sıkıcı da değil. Çok şey öğreniyor insan.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
67
104
Korkma İyi Bir Annesin syf. 93

bu kitabı tavsiye ediyor musunuz ? Ben de anne olacağım 3 ay sonra da . Şu an çocuk bakımı kitapları okuyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Basi Agriyan Ordek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2015
522
1.305
Merhaba

Adam Kurtz _ Her Seferinde 1 Sayfa. Bu kitabın sayfa sayıları yok. Unutmuştum bu kitabi, tekrar başlayayım. (Hala baslayamadim)

Turgut Uyar _ Göğe Bakma Durağı 56. Sayfadayim.

Sun Tzu _ Savaş Sanatı bitti. Okurken zorlandim. Ben savaş ve strateji insani değilim onu anladim.

Adem Güneş _ Çocuk Terbiyesinde Doğru Bilinen Yanlişlar 40. sayfadayim

Yukarı Alt