Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥

Designer08

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2018
109
127
Ne güzel topikmiş, yeni fark ettim. Bende fena okuyucu sayılmam. Bu aralar daha soft kitaplar okuyorum. Bebek var hava sıcak😂 2 gün önce de Reşat Nuri’nin Kızılcık Dallarını bitirdim. Okuması çok keyifli gelince yine Reşat nuri Güntekin Akşam Güneşi’ne başladım. 19. Sayfadayım:) klasik türk edebiyatı romanlarına bayılırım. Bu tarz keyifle okunan 1-2 günde bitiveren mümkünse konusu aşk olan 🥰 kitap öneriniz var mı?

latiska

BAŞLANGIÇ:62,7 GÜNCEL: 62 HEDEF:56
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2013
1.589
3.421
Selam kızlar Benim de son okuduğum kitaplardan tavsiyelerim
1.Tanrı'nın temsilcileri; Kadim Türk geleneklerini, Göktanrı ve şamanizm inançları üzerine sürükleyici bir roman
2. Homo Deus ; Duymuşsunuzdur ilk kitabı Homo Sapiens . Bu iki kitap tarihsel varoluş sürecimizi ve geleceğin ütopik dünyasını anlamamızı sağlıyor. Roman değil ama sıkıcı da değil. Çok şey öğreniyor insan.
Homo Sapiens ve Homo Deus şu an elimde, ama Aeden e başlayacağım önce (Azra Kohen'in kitabı), sonra da bu iki kitabı okuyacağım, umarım beklediğim kadar keyif alırım

kitapkahvehuzur

Hayatın en büyük hediyesi huzuru buldugun insandır
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2018
524
3.640
Günaydın hepinize mutlu keyifle sevdiklerinizle dolu bereketli bi bayram gecirmeniz dilegiyle Bayramınız kutlu olsun topiğin guzel kadınları ❤👑💫
Uzun zamandır yoktum kitaplar bitti😣😣 bugun sabah kahvesiyle Vedat Türkali'nin Yalancı Tanıklar Kahvesi'ne başladım 😊😊

latiska

BAŞLANGIÇ:62,7 GÜNCEL: 62 HEDEF:56
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2013
1.589
3.421
stefan zweig amok koşucusu bitti, içinde kimi orta kimi çok kısa 7 hikaye var genelde amok koşucusu en beğenilen hikaye ama bana çok keyif vermedi açıkçası. bir çöküşün hikayesi, bezginlik ve leporella beğendiğim hikayeler oldu. stefan zweig in genel olarak betimlemeleri, ruh tahlilleri hoşuma gidiyor

akilah azra kohen in aeden adlı kitabına başladım, umarım övüldüğü kadar iyidir.

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
67
104
Homo Sapiens ve Homo Deus şu an elimde, ama Aeden e başlayacağım önce (Azra Kohen'in kitabı), sonra da bu iki kitabı okuyacağım, umarım beklediğim kadar keyif alırım

Aeden'in ilk 150 sayfası çok sıkıcı.Ama pes etme . Gerisi çok güzel . Kitabın başının geçtiği yer farklı bir galaksi farklı bir gezegen .

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
67
104
Ne güzel topikmiş, yeni fark ettim. Bende fena okuyucu sayılmam. Bu aralar daha soft kitaplar okuyorum. Bebek var hava sıcak😂 2 gün önce de Reşat Nuri’nin Kızılcık Dallarını bitirdim. Okuması çok keyifli gelince yine Reşat nuri Güntekin Akşam Güneşi’ne başladım. 19. Sayfadayım:) klasik türk edebiyatı romanlarına bayılırım. Bu tarz keyifle okunan 1-2 günde bitiveren mümkünse konusu aşk olan 🥰 kitap öneriniz var mı?

okuyan us yayınlarının dizüstü edebiyat eserlerini okuyabilirsin. Ayrıca Ekin Atalar, Vefa Enver okumuştum yıllar önce ama bunlar şimdiki yıllarda geçiyor tabi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yasemn2014

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2015
4.883
4.039
Merhaba hanimlar, iyi bayramlar.
Bayram dolayısıyla kimse yok sanırım. Bir süredir kitap okuyamamıştım doğum yaptım bebeğim 5 aylık oldu çok şükür şimdi sabahattin ali'nin Kuyucakli Yusuf kitabını okuyorum çok güzel bi kitap ortalardayım şuan. En son okuduğum kitaplar ahmet ümit istanbul hatırası- elif şafak ustam ve ben-stefan zweig satranç

Yukarı Alt