Kitap Severlerin Buluşma Noktası ♥

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
67
104

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
21.955
11.381
Bende felsefi kitapları seviyorum şu an okuduğum şu İstanbullu gelinin senaryosunu yazan Gülseren budayıcıoğlu'nun
MMADALYONUN İÇİ
BİR PSİKİYATRİSTİN NOT DEFTERİ

Herkese tavsiye ederim çok harika bir kitap:KK9::KK9:

latiska

BAŞLANGIÇ:62,7 GÜNCEL: 62 HEDEF:56
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2013
1.589
3.421
Aeden'in ilk 150 sayfası çok sıkıcı.Ama pes etme . Gerisi çok güzel . Kitabın başının geçtiği yer farklı bir galaksi farklı bir gezegen .
kitaba yeni başladım, biraz okuduklarım havada kalıyor ama zamanla oturacağını da hissediyorum, henüz sayfa 40 tayım, ve sıkıcı bulmuyorum kitabı, eğer dediğiniz gibiyse, ileride kitabı bırakamadan bitireceğim demektir :)

gibi gibi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2017
132
448
Uzun bir aranın ardından tekrar selamlar tüm üyelere :halay:kız büyüdükçe bana da okumak için zaman doğuyor tabi tatilde distopyanın dibine vurdum :dua: şimdi de bı elimde 1984 bı elimdeyse koşulsuz ebeveynlik geçinip gidiyoruz

simla0

⭐️Başlangıç:74,4 Güncel:60,0⭐️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mart 2018
1.490
3.073
Uzun bir aranın ardından tekrar selamlar tüm üyelere :halay:kız büyüdükçe bana da okumak için zaman doğuyor tabi tatilde distopyanın dibine vurdum :dua: şimdi de bı elimde 1984 bı elimdeyse koşulsuz ebeveynlik geçinip gidiyoruz
Selamlar. Kızınız kaç yaşında çok merak ettim😂 benimki 16 aylık ve ben de aynı öyleyim bir elimde ebeveynlik kitabı bulunuyor mutlaka

simla0

⭐️Başlangıç:74,4 Güncel:60,0⭐️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mart 2018
1.490
3.073
Ebeveynlik kitabıma biraz ara verip Zülfü Livaneli-Son Ada ya başladım. Çok beğendim🥰

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
67
104
Ebeveynlik kitabıma biraz ara verip Zülfü Livaneli-Son Ada ya başladım. Çok beğendim🥰

Son ada kitabında aslında benzetmeler vasıtasıyla Türkiye'yi anlatmış Zülfü Livaneli. Onun çocuklar için olanı da var : Son adanın çocukları

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

frigyalikibele

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
67
104
Merhaba. Ben de yeni bir kitaba başladım. Sinem İşler ,Denize karşı. Göcek'te geçen sıcak bir aşk ve aile olma romanı

doga15

gül kokulu kızım geliyooo
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2015
324
264
Meraba, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kral Kaybederse kitabını bitirdim. Çoğu olumlu yorumun aksine, beğendiğimi söyleyemeyeceğim maalesef. Kitabın kesinlikle hiç bir psikolojik derinliği yok (öyle olacağını düşünerek almıştım), karakterlerin konuşmaları sürekli tekrara düşmüş, aynı düşünceler sürekli tekrarlanmış ve yazar kendi hayatını satır aralarına sokuşturmak suretiyle kendini ve eşini överek kitabı psikolojik bir eser olmaktan çıkarmış. Yazar, kitapta kendi eşini kitabın kahramanıyla kıyaslıyor(!) nedenini anlamadığım şekilde. Şöyle ki; "Yazarın eşi de kitabın kahramanı Kenan gibi yakışıklıymış ama karakteri onun gibi kötü değilmiş" Kitabın tek olumlu yönü sürükleyici olması. Onun dışında psikolojik tahliller veya analizler yok kitapta. Okunmasa da olur.

Yukarı Alt