Kitap takas yapalm m?

punchlinee

MANGA
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar ;okuduğumuz ve rafa kaldırdığımız kitapları , okumadığımız bir kitapla takas edicez.. tek yapmamız gereken, herkes verebileceği kitapların isimlerini buraya yazacak.. sonra bir tek kargo ücreti ödeyerek takas yapabilcez..

(ptt kargosu 3 ytl..)

Son düzenleme:

punchlinee

MANGA
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1

işte benim takas edebileceğim kitaplar....

mutluluk oyunu , gülse birsel .. siyah süt, hayatımızın en güzel yılı ve soyadımda deli var adlı kitapları verdim arkadaşlar

Son düzenleme:
M

MeDuSa

Ziyaretçi
çok güzel bir fikir cnm bir kitapa bir kitap mı takas edilcek ayrıca kargo ücretini nası yapcaz yarı yarıya falan mı????

AsiNaz

Huzurum; İ&E
Pro Üye
Emoji Skoru
324
Evet fiir ok güzel. Şimdiden bir kaç kitap beğendim bu resimlerden:)

BenAsli

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm cnm ben gurse bırsel ve evlılıkle ılgılı kıtabı ıstıyorum benımde sana kıtap gondermem mı lazım

_nazenin_

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
ya ptt kargosuyla gönderilicek ama kargo ücretini sana nasıl ödeyeceğiz peki?bildiğim kadarıyla ptt ile yapılan gönderimlerde kargo ücretini gönderen kişi ödemek zorunda..yanlış biliyor da olabilirim ama..

punchlinee

MANGA
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ya ptt kargosuyla gönderilicek ama kargo ücretini sana nasıl ödeyeceğiz peki?bildiğim kadarıyla ptt ile yapılan gönderimlerde kargo ücretini gönderen kişi ödemek zorunda..yanlış biliyor da olabilirim ama..
canım takas olduğu zaman iki tarafta ücret ödüyor zaten.. haksızlık olmasın diye takas demiştim ben..
bi de ben böyle bir fikir attım ortaya ama ,ancak 10 gün sonra takas yapabilcem..çünkü acilen şehir dışına çıkmam gerekti..kitapları yanımda götüremiyeceğim için şimdilik takas yapamıcam.. ama isteyenler ellerindeki kitap ismini yazabilir..şimdi anlaşırız sonra yollarız birbirimize..

gülse birselle mutluluk oyununu takas yaptım.. diğerleri için isteyen olursa takas yapabiliriz..

Son düzenleme:

melody

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
"Yeni konumlandırma" Jack Trout ve Steve Rivkin
" İç çamaşırların herzaman temiz olmalı " Rhonda Abrams

bu iki kitap iş hayatıyla ilgili..ben okumadım. tertemizler.

Yukarı Alt