• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Kitapların tanesi 2 tl

Emma3

♥️❤️♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
2.045
3.400
37
Mine Sota eglencelidir, gulumsemek, mutlu olmak icin okunabilir :) Öyle zamanlarda almisligim vardir. Arkadas fiyati da uygun satiyormus, alinabilir.

yosun3210

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2015
421
128
36
çok uzun zaman oldu giremedim haber bekleyen arkadaşlar vardı ne olur kusura bakmayın.
ilgilenen olursa tekrar aktif hale getirdim hesabı,bana dönüş yapabilirsiniz

yosun3210

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2015
421
128
36
Canım toplu bir alım yapmak istiyorum elinde kalan kitapları isim olarak yazabilirmisin bana, kpssler hariç, romanları almayı düşünüyorum
ya çok özür dilerim ben uzn zamandır giriş yapmamıstım görmedım oyuzden mesajınızı
ilgilenıyorsanız hala yazın konusalım

Nurov

Less is more✨
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
3.800
9.078
29
ya çok özür dilerim ben uzn zamandır giriş yapmamıstım görmedım oyuzden mesajınızı
ilgilenıyorsanız hala yazın konusalım
Sorun değil, kitaplığımı doldurdum elimdekileri bitirip talip olabilirim yine teşekkürler😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-02-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın