Kız olursa Benan Alya . Erkek olursa Miran Kerim

Griyuvam

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2019
157
51
Kızlar merhaba isimler güzel mi canlarım yorumlarınızı bekliyorum 😍

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2019

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 3 gün kaldı.

Vernix (bebeğinizin cilt yüzeyinde bulunan kremsi koruyucu madde) doğum sırasında hala bulunuyorsa bu genelde bebeğin sırtında bulunur. Bebeğin cildindeki vernix ayrışırken, berrak ve açık sarımcı renkteki amniyotik sıvı süte benzer bir hal alır. Bu evrede bebek 700-1,000 ml amniyotik sıvı ile çevrelidir. Doğum tarihi geçerse non-stres testleri yapılır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Griyuvam

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2019
157
51
Şu yeni dizidenmi esinlendiniz miran konusunda
Evet canım aslında Muhammet kerim eüşünüyodum kaç ay öncesinden 3 kere rüyamda gördüm ama ağır olcağınız düşündüm . Ama miran da çok hoşuma gitti 😁

Vernix (bebeğinizin cilt yüzeyinde bulunan kremsi koruyucu madde) doğum sırasında hala bulunuyorsa bu genelde bebeğin sırtında bulunur. Bebeğin cildindeki vernix ayrışırken, berrak ve açık sarımcı renkteki amniyotik sıvı süte benzer bir hal alır. Bu evrede bebek 700-1,000 ml amniyotik sıvı ile çevrelidir. Doğum tarihi geçerse non-stres testleri yapılır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

_Phantom-Opera_

Her şey kızım için...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2018
2.408
8.039
Miran deyince beşiktaşlı İsimat Miran geliyor aklıma :KK66: niye iki isim farklı isimler .. Ali akif güzel bence yada ömer ali falan ne bileyim

Griyuvam

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2019
157
51

Griyuvam

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2019
157
51
Miran deyince beşiktaşlı İsimat Miran geliyor aklıma :KK66: niye iki isim farklı isimler .. Ali akif güzel bence yada ömer ali falan ne bileyim
6
Valla canım benim eşim doğulu olduğu için onlarında hoşuna gitsin diye o şekilde düşündüm. Kayınvalidemde ömer dedi ama ben çocuğumun iamini kendim seçmek istiyorum zaten rüyamda gördüm tam 3 kere sonrasında hamile kaldım 😁

esma 82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2015
1.235
1.897
Evet canım aslında Muhammet kerim eüşünüyodum kaç ay öncesinden 3 kere rüyamda gördüm ama ağır olcağınız düşündüm . Ama miran da çok hoşuma gitti 😁
Şu an kimsede yok . Ama şimdi yayılır . Emin ol bu diziden sonra herkes miran koymaya başlar . Kerim güzel bence . Alya çok yabancı ismi gibi .

Eloshh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2015
1.238
1.792
Oğlumun ismi Miran. 3.5 yaşında. Şu dizi o zaman olsaydı senelerdir istememe rağmen takmazdım. 2019/2020 bebekleri hep Miran olacak herhalde.

_Phantom-Opera_

Her şey kızım için...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2018
2.408
8.039
6
Valla canım benim eşim doğulu olduğu için onlarında hoşuna gitsin diye o şekilde düşündüm. Kayınvalidemde ömer dedi ama ben çocuğumun iamini kendim seçmek istiyorum zaten rüyamda gördüm tam 3 kere sonrasında hamile kaldım 😁
Miranı mı gördün rüyanda?

Yukarı Alt