Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

kızıldan kurtulmak istiyodum kopkoyu oldum.. Yardım eder misinz

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve 34mrv92 tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : 34mrv92
  1. 34mrv92

34mrv92 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    mrb..
    çilek pembesiyle kendim boyadım rahatsız oldum 2 gn sonra kahverengine boyadım. baktım saçlarımda sarı kahverengi kırmızı pembe herşeyden var boyattırdım. şuan tek rengim ama kızıllıklar kapanmadı hala. saçımı neva color 5 ve 4 ü karıştırıp boyadı ve koyu bi renk oldum. saçımı en açık tona getirmem için neye boyamam gerekiyo?
    oreal kullanmak istemiyorum ama boya veya doğal olarak ne önerirsiniz?

2. 1 Kasım 2010
  3. SummerMiss

SummerMiss Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    saçını akıt iyice koyuluğu gitsin açık olmasını istiyorsan kızılmış madem küllü kumralla yavaş yavaş yani kademeli olarak döndürebilirsin

4. 2 Kasım 2010
  5. 34mrv92

34mrv92 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31

akıtırsam alttaki kızıllık daha çok çıkmazmı ortaya yeniden? kademeli derken bi kaç sefer mi boyamam gerekicek

6. 2 Kasım 2010
  7. SummerMiss

SummerMiss Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    evet çıkacak ama boyanın tutması için akıtman gerek bir kaç sefer küllü ile boyadığında giderebilirsin ancak

8. 4 Kasım 2010
  9. 34mrv92

34mrv92 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    tamam o halde teşekkür ederimmm=)))

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.