kızım geliyoooo.ben gidiyorum hastaneye

Çixgxdem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
suyum geldi kızlar dualarınızı bekliyorum.daha fazla yazamıycam şakır şakır.:dance::1shok::1shok::1shok:

VENUS_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Allah hayırlısıyla, sağlıklı sıhhatli bi şekilde, yavrunuzu kucağınıza almayı nasip etsin...:CüvCüv: Allah bi avazda kurtarsın derler bi de dimi. Ay ben de heyecanlandım yahu....

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
suyum geldi kızlar dualarınızı bekliyorum.daha fazla yazamıycam şakır şakır.:dance::1shok::1shok::1shok:
ay yeminle icim bi tuhaf olduuuuuuuuu
hadi canim allah yardimcin olsun bi avazda kurtarsin insallah sag selim kavusursun benimki cikacak degil sen git bari dogur
allahim ne guzel ya ay sevincten agliyorum vallaha hadi allah tekrar yardimcin olsun :teytey::teytey::teytey:

senağlamaben doguramadim getti senağlama

Orodrethica

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Hiiiii!! nasıl hemen foruma yazabildin o halde kutluyorum senii!! haberdar et bizi.. Allah yardımcın olsunn, sağlıklı bir prenses dünyaya getirin inşallah! :)

gxoxnxuxl çelen

gel artık melek yüzlüm...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
nan çocuğun kafası çıkacak sen hala online sın git çıkar gel sağ salim inşallah allah hepimize nasip etsin amin allah analı babalı büyütsün

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
malesef oyle kafasi cikcak halde olsa kizcaz oturur mu burda
su gelince hemen oyle de gitmeye gerek yok en gec iki saat demisdi doktor ama en iyisi tabiki de gitmesi
:lepi:

serenat

İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
allah kolaylık versin bir avazda kurtarsınn. çorumlucumm sende burdasın dün sancıların vardı 10dk da bir diyordun şimdi nasılsın birde erkencisin sende uyuyamayanlardansın sanırım.

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
allah kolaylık versin bir avazda kurtarsınn. çorumlucumm sende burdasın dün sancıların vardı 10dk da bir diyordun şimdi nasılsın birde erkencisin sende uyuyamayanlardansın sanırım.

ah be canim sancilarim vardi gene yok oldu hep bunu yapio bu sancilar bana zaten
gunum gecti 40.1 olduk yoksa 40+2 miydi of benim de aklim karisti iyce senağlama
cigdemin de gunu gecti bi gun o gitti dogurmaya bizde bi sey yok :çok üzgünüm:

ro_se17

no paniq no heyecan
Pro Üye
Emoji Skoru
2
allah bir avazda kurtarsın canım arkadaşım ne güzel sende doğuranlar kervanına girdinn...darısı bizleree..belıde şu saatelrde doğurmuşsundur yavrunu kokluyondur ne güzelll...darısı tüm isteyenlereee(amin)

serenat

İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
inan canım önümüzdeki hafta sizde alacaksınız kucagınıza hergün okuyorum yazılarınızı ama siz agustos annesi olacak gibi görünüyorsunuz. bende agustos annesi olacagım tabi bebişim sizin gibi dogmazsa eylülede sarkabilir. allahım kolaylık versin ne diyeyim zor gerçekten. hatta bende bugünler erken dogururmuyum diye korkuyorum ama sizleri görünce erken dogum yapılmayabilirde bebişlerimiz saglıklı olsunlarda<

Yukarı Alt