kızım henüz 5.5 yaşında kıyafet yüzünden evden çıkamıyoruz

karabibernilis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızım henüz 5.5 yaşında bir yere giderken ben hazırlanıyorum ama kızım kıyafet beğenmiyor o mu bumu sonunda ağlıyor ona bırakıyorum hiç birşey beğenmiyor sonu kavgayla bitiyor ne yapacağımı şaşırdım artık biryere gitmek problem olmaya başladı bazen markete gidecez diyorum kandırıyorum ama sonra eve gidip üstümü değiştireyim sonra gidelim anne sen bana sadece market dedin diye ben giyinmedim diyor ay ne yapacağımı şaşırdım artık:eek:klava:benneyaptımkiCADIARZUCADIARZU

hatay-yozgat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
maşallah pek süslüymüş. bırak kendi giyinsin hatta alışveriştede sadece onun istediklerini al. bençe kötü bir durum değil bu. özgüveni çok sağlam bir çocuk olucak bence.

AzRASILAM

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
4.468
cnm sennki 5.5 yaşında başlamış bnm kız 3.5 yaşında ve ianan aynı dert bizde de var kıyafet beğendiremiyorum
bnm bildiğim ergenilk döneminde olur böle şeyler zamanmı değişti nedir anlamdıım
kavga yapıyoruuz zor giyindiriyorum şaştım kaldıım

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Pro Üye
Emoji Skoru
31
ah ahh ...bende çok yaşadım bu durumu ama yapacak birşey yok...minik hanımların geneli süsülü zaten...
birgün önceden anlaşacaksınız ne giyeceğine,gideceğiniz günde sorun olmayacak yani en azından ben böyle başardım...kolay gelsin...
sevgiler...

yexsxxsxim

*dışı buz içi b@l’ım*
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ay yerim ben onu süslü kokoş:CüvCüv:
kızma annesi ne güzel iştesırnaşık şey
ben küçükkende öyleydim:dance:
keşke şimdi de öyle süslü olabilsem
:teytey:

derman

Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.604
Resmi var mi şimdi ki kizlar pek bakimli. Benim kuzeninmde öyle uyumlu giyiniyor. Bazen bana makyaj yaparmisin bile diyor.

Selenais

Kelepceliyim ben sana
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ne guzel yaa, benim arkadasimin kizida øyle 4 yasinda oda, birde pembe takintisi var, beni de cok sever annesi pek suslu degildir ben ise tam tersi gørdugu yerde yanima kosar uzerimdekileri sorgular:roflol:

F

fashion_starrr

Ziyaretçi

Ne güzel bişey,süslü şey,ne tatlı yaa:CüvCüv:
Kendi kararlarını kendi verebilmesi,buna cesaret edebilmesi çok güzel bişey bence. Cesaret diyorum; çünkü insanın kendi kararlarını kendi alması bir cesaret ve özgüven işidir.
Bence de sewin sen sırnaşık şey neden üzülüyosun kii. .
a.s.

bebikyUzlU

Evli-Mutlu-Çocuklu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
:emir_bebek: yavrukuşum benim ay çok şeker geldi bana.yerim onun cicilerini.valla bence süper bakımlı olsun kokoş olsun:1hug:

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ahh ahh keşkesenağlama bi kızım olsada kavga etsek ben ona pembiş pembiş cicileralsam,renkli renkli tokalar taksam saçlarına:çok üzgünüm:

Yukarı Alt