Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kızım için staj yeri arıyorum .....

Konusu 'Lise' forumundadır ve txuxrkan34 tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : txuxrkan34
  1. txuxrkan34

txuxrkan34 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    a.s.a.s.a.s. Merhaba arkadaşlar,kızım anadolu lisesi grafik tasarımı bölümünde okuyor. Bu yıl son sınıf olduğu için, yıl sonuna kadar haftada 3 gün staj yapmak zorunda . İstanbul Avrupa yakasında oturuyoruz , çevrenizde bölümüyle ilgili stajyer arayan olursa haber verirmisiniz ? İlgilenirseniz çok sevinirim , görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın Şeniz

2. 9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : txuxrkan34
  3. txuxrkan34

txuxrkan34 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    :a015:Kızlar ne olur bana bu konuda yardımcı olun . Hepinizden rica ediyorum a.s.a.s.a.s.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.