• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Kızıma isim sorunsalı : )

yuksekokceler_2016

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
544
843
Selamlar herkese
Bir çok kişi benzer problemi yaşıyordur eminim, bazıları ise daha doğmadan isimi belirlemiş bile:KK200::anneadayı:
Biz eşimle ne yazık ki bir türlü uzlaşamıyoruz.
Anlamadığım şey zaten soy adını sen veriyorsun bırak ismi de ben koyayım değil mi : )))))

Herneyse uzatmayayım aklımızda biraz daha uyum sağladığımız isimleri size de iletiyim fikir verin istiyorum
Ağırlıklı , Nisan, Özgü, Beste, Nil gibi isimler de uzlaşıyor gibiyiz. Bu arada doğum Nisan ayında olacağından annem önerdi, onun da gönlünü kırmamak adına aslında Nisan'a sıcak bakıyoruz, yanına bir isim daha ekleyerek :)
Bunların dışında da önerilerinize açığım
Sevgiler....

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-04-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 55 gün kaldı.

Bebeğiniz inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Bebeğinizin boyu yaklaşık 29-31 cm oldu. Kısaca klasik bir cetvel kadar oldu :) Bebeğinizin ağırlığı ise yaklaşık 1700-1900 gr arasında. Bu hafta bittiğinde bebeğiniz yaklaşık 1 cm. daha uzamış olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

AZADNAZ

🧿👑Bebeğim👣🧿
Kayıtlı Üye
31 Mart 2011
893
861
Aslı Nil koyardım bu sartlar altında.
🥰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-06-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

yuksekokceler_2016

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2016
544
843
Arkadaşlar çook teşekkür ederim, Nisan ismini beğenmenize de ayrıca mutlu oldum.
Eşimle son günlerde Nisan Özgü ya da Nisan Nil arasında gidip geliyoruz.
Ben Nisan Ela olarak da çok beğeniyorum ama eşim Ela istemiyor : (
Ayy resmen bir sorunsala dönüştü bizim iş :super:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-04-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 55 gün kaldı.

Bebeğiniz inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Bebeğinizin boyu yaklaşık 29-31 cm oldu. Kısaca klasik bir cetvel kadar oldu :) Bebeğinizin ağırlığı ise yaklaşık 1700-1900 gr arasında. Bu hafta bittiğinde bebeğiniz yaklaşık 1 cm. daha uzamış olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt