kızımın burun hırıltısı bir türlü geçmiyor

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Pro Üye
Emoji Skoru
7
doğduğundan beri sık sık burnu hırlıyor arada tıkanıyor her doktora gidişimizde ciğerlerini dinliyorlar bugün de dinlediler temiz çıkıyor sadece burunda var hırıltı serum fizyolojik deniz suyu burun aspiratörü hepsini kullandım geçmiyor geçmiyor üzülüyorum sezeryandan olabilirmiş nasıl etkiliyor bilen var mı

tebessum77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
benim kızımdada var geçmiyor ama azalıyor sezeryandan olduğunu bimiyordum

allesgute

sinir bozucumuyum ne??
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
terliyomu canım ya benim kızım şuan 7 yaşında ama ilk doğduğu günlerden itibaren bu sıkıntıyı yaşadım doğum tarihi şubattı ilk dönemler hep soğuk algınlığı gibi algıladık biz ve doktorlar burun damlası kullandım ama büyüdükçe hırıltı yerini horlamaya ve terlemeye bıraktı zaman zaman öksürüğü de oluyodu burun tıkanıklığına bağlı olarak 1 yaşına ulaştığında genizeti olduğunun farkına varıldı bu hırıltıya horlamaya ve terlemeye neden oluyo ama 3 yaşına kadar kilo probleminden dolayı operasyon yapılamadı 3 yaşını bitirdiğinde geniz eti alındı ve şimdi 4 yıldır öle rahatımki anlatamam uykusuz gecelere sık sık iç çamaşırı değişimine neden oluyodu bence en kısa zamanda bi k.b.b. uzmanıyla görüş en sağlıklı öneriyi sana uzman verir anladığım kadarıyla bebeğin küçük ancak uzman yönlendirebilir sizi canım Allah şifa versin kolay gelsin

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Pro Üye
Emoji Skoru
7
bugünkü doktor da geniz eti ihtimalinden söz etti terleme pek yok yazın o sıcak günlerde bile terlemiyordu pek bir de biraz tombik ondan da olabilir dedi doktor sizin kilo probleminiz zayıflıkmıydı operasyona engel olan

allesgute

sinir bozucumuyum ne??
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bugünkü doktor da geniz eti ihtimalinden söz etti terleme pek yok yazın o sıcak günlerde bile terlemiyordu pek bir de biraz tombik ondan da olabilir dedi doktor sizin kilo probleminiz zayıflıkmıydı operasyona engel olan
ewet canım zayıflıktı bebeğim çok iyi doğmuştu 3,600 gr ama doğumdan sonra herşey yolunda gitmedi anne sütü ememedi verdiğim mamalarda pek işe yaramadı gerçi doktor kilosunun genetik olacağını sölüyo ben 28 yaşındayım 50 kiloyum eşimde öle pek kilolu biri diil doktorumuz espiriyle karışık anne baba ne ki çocuktan ne bekliyoruz diyodu.
AMA BEN BU GENİZ ETİ PROBLEMİNDEN ÇOK ÇEKTİM 3 YIL NE GEZMELERDE NE EWDE NE DIŞARIDA NE UYKUDA HİÇ RAHATIMIZ YOKTU SÜREKLİ AŞIRI VE YOĞUN TERLİYODU
DEDİĞİM GİBİ EN İYİ UZMAN YARDIMCI OLUR SİZE EN AZINDAN NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ VE GERÇEKTEN GENİZ ETİ OLUP OLAMADIĞINI BİLİR

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
benım kızımda aynı dogdugundan berı burnu hep tıkalı dr gıdıyoruz sorun yok denemedıgımız sey kalmadı sezeryan degıldır sanırım cunku ben normal dogum yaptım.Ama nette bır doktordan dınlemıstım bebeklerın burun delıklerı cok kucuk bu nedenle burun tıkanıklıgı olabılır dıyordu oyledır ıns gecer dıye umuyorum

sule-46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Aynı sorun bizde de var, ben de sezeryana bağlıyorum.
Habire damla kullanıyoruz,şimdi spreye geçtik ama pek memnun değiliz.
Doktor değiştirip bir de başkasına gösterelim diyoruz,çünkü arada bir sanki ciğerden geliyormuş gibi,hırıltı da oluyor.

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım koanal atrezide olabilir bencede bir kulak burun boğaz uzmanına göster

Paspal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
aynı sıkıntı bizdede var kızım 4 aylık sürekli hırıltılı sezeryan doğum benim de..serum fiz. kullanıyoruz...aarada geçiyor ama..

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
cnm göğüs kısmını sıcak tut bebişinin bide ayaklarının bizimkininde vardı megersen göğsünü üşütüyormus

Yukarı Alt