Kizlar acill

Emiray1

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
1
0
Iy gunlee kizlar bana iy kapatıclığı olan foundation gerk mükkemel cild icin kapatici foundation gerk bana

Ozgegelin

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
713
878
Bence ondan önce iyi bir türkçe öğretmenine ihtiyacınız var gibi geldi...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Uraniaaflora

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
3.026
2.733
Fondoten hc kullanmadm kullandigim duguden dugunedir zenci derecesnde esmer oldugum icin hc biri uymamakta cok pahali marka da takilamam maalesef. Dugunluk bile olsa surduklerimin hc birinden memnun kalmadim maybeline lorreal vs vs bb de dahil buna kapaticilik derseniz revlonun kapatcisindan memnunum belki fondotenide oyledir ne cizgilere doluyor ne de yikayinca cikiyor 😆 ele bulasmiyor. Tenl uyum sagliyor iyi bir makyaj temzleyiciyle temzleyebilirsn ancak

Yukarı Alt