kızlar araştırdım bu site ucuz- bebek şekeri!!!

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
:nazar:a.s.a.s.a.s.http://sekerdukkani.com

arkadaşlar bebekleri için kapı süsü veya bebek şekeri hazırlamak isteyen arkadaşlar için yukarıdaki linki veriyorum. fiyatllarını internetteki diğer sitelerle karşılaştırdım gayet uygun. eminönündeki fiyatlara hemen hemen yakın. istanbulda olmayanlar veya eminönüne gidemeyecek durumda olanlar faydalanabilirler diye düşündüm.

cilekk

Kücük adamIna asIk..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
--------------------------------sanirim baska sitelerin linkini vermek yasakmis o yüzden sildim ben..

Son düzenleme:

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
bu tarz linkler sorun olmuyor bildiğim kadarıyla çilekcim.
site reklamı yasak ama bu paylaşım alışveiş amaçlı bi site sonuçta.sanmam sorun olacağını

ebruli_30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Şenizmerhaba arkadaşlar güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle... ben 2 çocuk annesiyim ve şuan 3.bebişime hamileyim paylaşımlarınızı bekliyorum sevgilera.s.

cansuakcali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaslar ben nikah şekerimi wwww.ozelgunsekercilik Nikah şekeri,Sünnet şekeri,Bebek şekeri ve kınaür ünleri dan sipariş vermiştim gercekten çok ucuz ve çok güzeldi sipariş vermeden baya araştırdım fiyatları aynı urun baska yerde 3 se ozelgunsekercilik.com da 1 liraydı kargoyu kafanıza takmanıza bile gerek yok 4 tl kargo parası vermiştim gidip malzeme alıp kendiniz ugrasacagınıza direkt burdan sipariş verin BENCE KESİNLİKLE BURDAKİ ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI GORMEDEN BASKA YERDEN SİPARİŞ VERMEYİN BİZİM KIZLARDA BURDAN SİPARİŞ VERİCEKLER TANIDIGIM HERKESİ BURAYA YONLENDİRİYORUM MUSTERİ İLE İLETİSİMLERİ O KADAR GÜZEL Kİ İSTANBULA GİTTİGİMDE İLK İŞİM YÜZ YÜZE TANISMAK OLUCAK KENDİLERİ İLE :KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

Yukarı Alt