kızlar bakarmısınız?

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: HÜZÜN YAPRAKLARI
kızlar ya ewt yine benim benden başka kim saçma sapan sorular sorar die düşünmeyin çünki benden başka kimse yapamaz:roflol:ama yardımınızada ihtiyacım var ben bu ayın 4 de reglmden bittim ve 5 dede dr'a gittim dr bana 1 hafta ya kadarmı felan "böyle bişey dedi"yumurta çatlaman olcak şimdi benim kafam karışık sormadım da ahhhh keşke sorsaydım muayene olduğum günden itibarenmi demiş olabilir ayın 5'den sonramı dedi.eğer ayın 5'den sonra dediyse bu ayın 11 ne denk geliyo of yaaaa napcam ...kafamçokkarıştı

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canım canını sıkma bukadar stres yapma dr arar sorarsın

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
dr aramayada utanıyom işte...

leylek82

çok zor bazen....
Pro Üye
Emoji Skoru
20
BİŞE ANLADISAM BEYAZ ZENCİ OLIYIMkafamçokkarıştı

ceyda_79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar ya ewt yine benim benden başka kim saçma sapan sorular sorar die düşünmeyin çünki benden başka kimse yapamaz:roflol:ama yardımınızada ihtiyacım var ben bu ayın 4 de reglmden bittim ve 5 dede dr'a gittim dr bana 1 hafta ya kadarmı felan "böyle bişey dedi"yumurta çatlaman olcak şimdi benim kafam karışık sormadım da ahhhh keşke sorsaydım muayene olduğum günden itibarenmi demiş olabilir ayın 5'den sonramı dedi.eğer ayın 5'den sonra dediyse bu ayın 11 ne denk geliyo of yaaaa napcam ...kafamçokkarıştı
canım ya bende pek bişi anlayamadm fisfisfisama yumrtlama bildıım kadarıyla9.gunu baslıo 10 gunu ıyı degerlendrın dıo doktorlbar sen bu 10gun ıcınde calıs:teselli:gerısını allaha bırak mutlaka rabbım :emir_bebek:nı vercek bu arada bolbol latıf cek

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
canım ya bende pek bişi anlayamadm fisfisfisama yumrtlama bildıım kadarıyla9.gunu baslıo 10 gunu ıyı degerlendrın dıo doktorlbar sen bu 10gun ıcınde calıs:teselli:gerısını allaha bırak mutlaka rabbım :emir_bebek:nı vercek bu arada bolbol latıf cek
canım 10. gün derken adet bitiminden sonramı?

mukh7986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hayır adetinin basladıgı gunden 10 yada 11.gun olur genelde 20 gune kadar gun asırı ılişki diyo doktorlar.

iremeren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım adetin ilk günümden itibaren sayıyormuşsun (ilk günü 1. gün ) 10. günle 18 günler arası elinden geldiğince sık gir ilişkiye....bu günlerde şansın daha yüksekmiş banada doktorum dedi 10 ve 18. günler arası daha sık ilişki diye....hayırlısı tabi yaradandan....a.s.

gxixdacxix elif

hepgüldürmek isterim seni
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benim bildiğim kadarıyla: adetin birinci gününden itibaren sayınca 13 14 ve 15. günlerde yumurtlama gerçekleşiyor.o günleri değerlendirmek lazım..
hem kolay gelsin...
hem de Allah gönlünüze göre versin...

BuzlarUlkesi

aşkım oğlum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
345
ben bekarim ve hic bir iliskim olmadi ama merak ediyorum birkac yerde okudum adetten 2 hafta sonra oluyor diyorlar yani bazen o zamanlarda kasiklarda filan agri oluyor,akinti burdan yumurtlama oldugunu cikarabilirmisiz..simdi yukarda yazilmis adetin birinci gününden itibaren diye yani reglin ilk günüde mi yumurtlama oluyor yani hamile kaliniyor ben bunu anlayamdim..
topiginizi gereksiz mesgul ediyorum ama merak ediyorum ilerde lazim olursa diye

Yukarı Alt