kızlar bebeği işaret eden rüyaları anlatalım

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: HÜZÜN YAPRAKLARI
slm kızlar rüyanızda bebeğe yorumladığınız rüyaları anlatırmısınız tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.mesela bana diyinki ben rüyamda şunu gördüm bebeğim oldunu öğrendim teşşkr ederima.s.

gulucuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben değil ama evimde çalışan yardımcım rüyasında beni görmüş,bir yığın salatalığı dökmüşüm yere onlarla ne yapacağımı merak etmiş,sormuş çok seviyorum salatalığı,turşu yaparım,ya da yerim hepsini de demişim.hemen rüya tabirlerine baktık hamilelik yazıyodu 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim.ama malesef 7 haftalıkken düşük yaşadım.eğer düşmeseydi tam bugünlerde doğacaktı.duygulandım şimdi bak.

beatrise

annesinin bir tanesi o...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
canim ben ruyamda agaçtan yesil bir elma kopardigimi gordum ve hamile oldugumu ogrendim.elma çocuga delalet derler.daha ilginç birsey anlatayim.bizim burda bir teyze var.herkez onun ruyalarinin çiktigini soyler.(genelde kotu seyleri goruyor nedense)bir kaç ay once beni elma yerken gormus ruyasinda ama elmanin yarisi çurukmus.bana demistiki sen hamile kalacaksin ve çocugunu dusureceksin.bende Allah korusun falan dedim ama korktumda.gerçektende hamile kaldim ve çarsamba gunu 9 haftalik bebegimin kalbinin durdugunu ogrendim cuma gunu ise dusurdum.benim boyle arkadasim.

gurbet gelini

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende ruyamda saat aldigimi gordum ruyada saat almak cocuga delalet eder yaziyo ama adet oldum, bide gecen gece samdan gordum ve tabirlerde mum konulan kap gormek cacuga yaziyo ama bakalim henuz gordugum ruyalar cocuga delalet etsede henuz hamile kalabilmis degilim:KK43:

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
ben değil ama evimde çalışan yardımcım rüyasında beni görmüş,bir yığın salatalığı dökmüşüm yere onlarla ne yapacağımı merak etmiş,sormuş çok seviyorum salatalığı,turşu yaparım,ya da yerim hepsini de demişim.hemen rüya tabirlerine baktık hamilelik yazıyodu 1 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim.ama malesef 7 haftalıkken düşük yaşadım.eğer düşmeseydi tam bugünlerde doğacaktı.duygulandım şimdi bak.
ah canım üzüldüm şimdi neydi sorun dr söyledimi sebebi bellimi?geçmiş olsun bu aradada üzülme Allah büyük inşllh verir bizede sağlıklı bebekler inşllh...:1hug:

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
beatrise'cim bendeki düşük bebeklerdede aynı rüyaları görmüştüm ve aynı olayları yaşadım canım benim Allah birdaha yaşatmasın ne sana ne bana nede diğer arkadaşlara....

deniz2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
son adetım martın 30 oldu. nısan ayı boyunca ruyamda hep bebek arabası ve ıkız bebekler gördum .ben pek umutlanmıyordum.daha once yanı mart ayında halamlardaydıq (kocamın halası ben azerıyım aılem akrabalarım azerbaycandadı) bebekden bahs edıyorduq enısde yakında mutlaka olacaq ben ruya gordum dedı.ruyasında rahmetlık babamı (kayınpederımı) gormus.babanın kucaqında bebek varmıs,enıstem anada ver seveyım demıs babam vermemıs.kocamda bakarsın bu ruya cıkacaq enıstem temız kalplıdır dedı.ve mayısın 5 test yapdım pozıtıv cıkdı.ALLAH herkesın ruyasını hayır etsın.

ceyrem

EyMeN eFe'lerin efesi..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende hamileleikten önce bi dizi rüya gördüm hatırlamıyorum ama bi tanıdığım abla bi gün geldi ve bana rüyamda yaralı bi kuşu iyileştirmek için eline almısın gibi bişey anlattı benn hamileymişimm ona yorduk hemen

Efla

bize bağışla Allahım
Pro Üye
Emoji Skoru
13
arkadaşlar rüya anlatmayı ben doğru bulmuyorum.
rüya anlattığınız zaman; yorumlayan kişinin etkisi olur diye okumuştum.
gördüğünüz rüyayı hayra yorun, özellikle olumsuz rüyaları herkese anlatmayın.

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
slm kızlar rüyanızda bebeğe yorumladığınız rüyaları anlatırmısınız tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum.mesela bana diyinki ben rüyamda şunu gördüm bebeğim oldunu öğrendim teşşkr ederima.s.
bende rüyamda ormanda eşimle yürürken elma ağacına rastlıyoruz ve benim canım o elmalardan yemek istiyor eşime bana bi elma koparırmısınben hamileyim demiştim.

Yukarı Alt