kızlar bebeğimin göbeği düştü ama çok az da olsan sarı renkte iltihabı var :((((

wrose

MURAT & DEFNE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar bebeğimin göbeği 1 haftalıkken düştü bugün yıkacaktık ama ben korktuğumdan yıkamaya kıyamadım, göbeğinde sarı renkli bi iltihabı var dr ile görüştüm yoğun olursa ve kokusu olursa getirisin dedi ama ben yinede endişeliyim akıntı yok fazla sadece baktığında görebiliyorsun kokusuda yok ama ben bir an önce iyileşsin istiyorumm çok korkuyorum kızlar bunu yaşayan varsa lütfenn yardımcı olunn :çok üzgünüm:

ekrkebkafk

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
doktora gütür gümüşnitrat la yakarlar
sağlık ocağı bile yakıyo olabilir.
kokulu değil ve azsa iltihab değildir.

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
Emoji Skoru
46
kızlar bebeğimin göbeği 1 haftalıkken düştü bugün yıkacaktık ama ben korktuğumdan yıkamaya kıyamadım, göbeğinde sarı renkli bi iltihabı var dr ile görüştüm yoğun olursa ve kokusu olursa getirisin dedi ama ben yinede endişeliyim akıntı yok fazla sadece baktığında görebiliyorsun kokusuda yok ama ben bir an önce iyileşsin istiyorumm çok korkuyorum kızlar bunu yaşayan varsa lütfenn yardımcı olunn :çok üzgünüm:

cnm aynen benimde oyle oldu
doktor akıntı artıp kızarık olmadıkca sorun yok dedi
gercektende ellemedim ve kafama takmadım gecti

yarenrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim kızımdada oldu yıkadım birşey olmadı iltahap değildi ama sarı renkli bişeydi sonra hastanede yaktılar korkma kafana takma çok doğal

saturnn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
benim oğlumda da oldu.sarı akıntısı oluyodu,çamaşırına bulaşıyodu.ama göbeğinde küçük bi parça kalmıştı,tam kurumamıştı.erken düştüğü için sanırım.dr o kalan parçayı iple bağladı,gümüşnitratla yaktı.şimdi bi sorun yok.

happyhappy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
34
doktore gotur canım
onemli bisey diildir ama daha kotu olmasın

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29
canım yıkayabilirsin bişi olmuyo, dr dedi bize, bide içim rahat etsin istersen dra götür K vitamini iğnesi yapıyolar çabuk kuruyup toparlaması için, oğluma yaptılar benim geçti hemen

Yukarı Alt