kizlar bebeginizin hareketleri ne zaman basladi??

E

EU2

Ziyaretçi
kizlar ne zaman bebeginizin hareketlerini hissettiniz ??? ben daha 10 hafta 3 günlük hamileyim bebegim daha 3 cm kadar simdi hissedemiyorum onu ama ultrasonda gördük cok hareketli .....
kacinci haftasindan sonra onu hissettiniz ????

cvplarinizi bekliyorum arkadaslar :emir_bebek: a.s.

Ruzgarim

<a href="http://lilypie.c
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
101
ilk olarak 16 haftadan sonra farkettim ben.
Ama bende 10 haftalik hamileleyken bir keresinde yatakta uzanmistim saga dgru bir kap atisi gibi kiprdanmalar hissettim esimde eliyle baktiginda oda hissetmisti.Belki ikiz oldugundan cok cabuk hissettik ama birdaha olmadi bu 16 haftaya kadar.

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
canım en erken 16 da başlar kıpırtılar..20 haftalara doğru tekme halini alır ..biraz daha sabret canım..

balxixm.

zaman eskiye dönermi...?
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ben 17.haftanın içindeyim.hala hissedemiyorum.göbeğimde çıkmadı insanlar yoksa bebek yokmu diyor.bazen kendimde şüphe ediyorum ben de bir anormallikmi var.

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
860
ben 17.haftanın içindeyim.hala hissedemiyorum.göbeğimde çıkmadı insanlar yoksa bebek yokmu diyor.bazen kendimde şüphe ediyorum ben de bir anormallikmi var.
canım ya alemsin valla ; herkes bir olmazki..hareketleri yakında başlar 24. haftaya kadar yolu var..bekle bakalım..göbek işide biraz tuhaf aslında; ben ve arkadaşım ikimizde 24 haftalık hamileyiz ; benim karnım kocaman onda bişey yok ..herkesin bünyesi farklı oluyo ; kiminin iç karın denen şeyi geniş kiminin dar oluyo ..6. aydan sonra oda çıkar üzülme..

E

EU2

Ziyaretçi
ilk olarak 16 haftadan sonra farkettim ben.
Ama bende 10 haftalik hamileleyken bir keresinde yatakta uzanmistim saga dgru bir kap atisi gibi kiprdanmalar hissettim esimde eliyle baktiginda oda hissetmisti.Belki ikiz oldugundan cok cabuk hissettik ama birdaha olmadi bu 16 haftaya kadar.
ayyy yerim ben onlari ,cnm bebislerin coook tatlilarmis bak nazar boncugu gönderiyorum onlara :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
cook cook kokla onlari benim icin

kabir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende 15ncı haftadayım ama bende bıse hıssedemıyorum.ne garıp deılmı ıcınde bı can var ve bız onu hemen hıssetmek ıstıyoruz bıraz sabır sanırım

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Bende 16 . Haftamda hissetmeye basladim şimdi 19. Haftanin içindeyim amam öyle çok değil 2 günde 1 oda çok hafif

akdnz asli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
mrb arkadaşlar ben 16. haftada hissetmeye basladım ve karnım da biraz çıkmıştı.ama arkadaşım var 18 haftalık ne göbegi çıktı nede hareketleri hissediyor yanı degısıyormuş.o bana bakıp bazen üzülüyor aglıyor.o yuzden artık oturmaya gıtmıyorum sürekli bahaneler yaratıyorum.çünkü kendımı kotu hıssedıyorum o zamanda

Yukarı Alt