kızlar ben hamileyim..............

butterfly 's'

gözümdeki yaşsın bebeğim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
:teytey: Az önce hastaneden geldim canlarım bhcg 223 çıktı.cuma tekrar sonuç bakıcaz.
Allahım sana binlerce şükürler olsun.ben hamileyim diyebileceğim umuduyla bugünlere kadar geldim.Rabbim sonunda bana da nasip etti.İnşallah kucağıma da aldığım günlere gelirim.Allahım isteyen herkese nasip etsin..
kızlar destek olan herkese teşekkür ederim.cesaretimin kırıldığı anlarda beni yeniden umutlandırdınız.her denememde ilk denememi yaşıyormuşum gibi yüreklendirdiniz.Allah sizlerden razı olsun.hepinizi çoookkk öpüyorum.................................

cans

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
tebrikler canım allah tamamını erdırsın sağlıkla bebegını kucagına alırsın inşallah .. ne guzel bır haber .....

E

EU3

Ziyaretçi
ilk tebrik eden ben olayım o zaman. canım allah sağlıklı ve hayırlı evlat(lar) versin sana.hikayeni bilmiyorum ama yazdıklarından uzun birsınavdan geçmişe benziyorsun. inşallah hayırlı olur canım. darısı tüm isteyenlerin başına

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
:teytey: Az önce hastaneden geldim canlarım bhcg 223 çıktı.cuma tekrar sonuç bakıcaz.
Allahım sana binlerce şükürler olsun.ben hamileyim diyebileceğim umuduyla bugünlere kadar geldim.Rabbim sonunda bana da nasip etti.İnşallah kucağıma da aldığım günlere gelirim.Allahım isteyen herkese nasip etsin..
kızlar destek olan herkese teşekkür ederim.cesaretimin kırıldığı anlarda beni yeniden umutlandırdınız.her denememde ilk denememi yaşıyormuşum gibi yüreklendirdiniz.Allah sizlerden razı olsun.hepinizi çoookkk öpüyorum.................................
yasasiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn :dance::dance: bu harika bir haber yaaaa nasil sevindim anlatamam canim.....tebrikler......:teytey::teytey:

butterfly 's'

gözümdeki yaşsın bebeğim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
evet canım 4. denememdi bu.Darısı isteyenlere olsun inşallah...................

10.günümdü bugün cuma tekrarlanacak test.İnşallah değerim ikiye katlar....dua edin kızlar nolur.......

Dora

KoP Coşş HaYaT ztn boş =)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
canım bende tebrik ederim.:1hug: inşallah sağlıcakla miniğini kucağına alırsın.:emir_bebek: allah tüm isteyenlere versin.
beklemenin ne denli zor olduğunu bende çok iyi bikirim.:çok üzgünüm: o süreçten zamanında bende geçmiştim.
tabiii o ilk hamilesiniz sözününde ne muhteşem olduğunuda:teytey:
o yüzdenki yine yenileyeceğim rabbim tüm isteyenlere versin hemide çifter çiftersırnaşık şey

butterfly 's'

gözümdeki yaşsın bebeğim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
yasasiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn :dance::dance: bu harika bir haber yaaaa nasil sevindim anlatamam canim.....tebrikler......:teytey::teytey:
teşekkürler mehay.İnşalllah sen de en kısa zamanda hamiş olursun canım.Çok uğraştık biz bu yolda ama inşallah değicek.....

NEHXIXR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
buttefly 's' merhaba cnm allah tamamına erdirsin bu güzel haberi bize verdiğin ve bizimle paylaştığın tşk.o kadar çok sevindim ki allah sağlık ve sıhatli evlatlar nasıp etsin hepimize bu 4 denemem demişsin cnm aşılamamı yoksa tüp tedavisi görüyordun sakıncası yoksa öğrenemibilirmiyim bende 3 tüp denemesi görmüştüm eğer laburatuar ortamında dölleselerdi 28 temmuz test günüm olacaktı hayırlısı olsun rabbim herkesin gönlüne göre versin...görüşmek üzere allaha emanet ol sağlıkcakla kal...

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Pro Üye
Emoji Skoru
16
Cnm ne güzel ya umudu kiralanlara umut işiği oldun allah kucağina almayo nasip etsin sevgiler...

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
evet canım 4. denememdi bu.Darısı isteyenlere olsun inşallah...................

10.günümdü bugün cuma tekrarlanacak test.İnşallah değerim ikiye katlar....dua edin kızlar nolur.......
katlamazmi katlar tabi 10. gun bile degerin cok iyi canim...nasil mutlusundur kimbilir su an....seni hamisler listesine ekledim bile.... :)) peki sen hic idrar testi yapmismiydin???

Yukarı Alt