kızlar bi sorum var

Erence

sensiz olamam......
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bu çatlak giderici kremden kullandınızmı hiç? gerçekten etkilimi acaba benim kesin kullanmam lazım ama güvenemiyorum:KK43:( baya etkili gözüküyo ama heptende mafolmak istemiyorum bide ters etki yaparsa:tomato:

rida

بسم الله
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
hangi krem arkadaşım?

Ansaneri

мιηιк кє&#8
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bence hiç bi kremin etkili olacağını sanmıyorum doktorlar bile çatlağın tedavisi yok dio ama kullanıp faydasını gören varsa tavsiye etssin bizde deniyelim :)

rida

بسم الله
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ay çatlayacağım hangi marka çatlak kreminden bahsediyorsunuz :KK43:(

rida

بسم الله
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bepanthen mavi kullanıyordum ama bir faydasını görmedim kendi kendine gidiyor çatlaklarım..

Erence

sensiz olamam......
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
pardon arkadaşlar adını vermeyi unutmuşum ya tv gösterid dün burda da reklamı oluyo bazen çok erkili gibi ama rejene diye bi krem işte

R

Rumkizi

Ziyaretçi
pardon arkadaşlar adını vermeyi unutmuşum ya tv gösterid dün burda da reklamı oluyo bazen çok erkili gibi ama rejene diye bi krem işte
Evet rejene etki yapiyormus cunku kullanan arkadaslarim var ama tabii sunuda sakin unutma cilt yapinin onemi var yani her kisi uzerinde ayni olmaz ( kirmizi ve pembe olanlari geciriyor beyazlari ise inceltiyor )ve bu sadece1 kerelik kullanim degil rejene bir kür gibi en az 3-6 ay kullanman sarttir

drydeniss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
ben barıştım çatlaklarımla.. nasıl olsa geçmiyorlar.. kilo da verdim.. bırakda çatlaklarım kalsın
nerden belli olacak çocuk doğurduğumuz...:dilcikar:
:roflol::roflol::roflol:delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

meryemtaze

ömer ve betül vee hasanmertin annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
selam arkadaşlar hamilelik öncesi kullanmaya başlamak şartıyla badem yagı geçiriyomuş ama dogum sonrası için bi etki yapmıyormuş bildigim kadarıyla bende bisoru sorsam eşim 2nci çocuk için ısrar ediyo neyapacagımı şaşırdım banada bi akıl verseniz oglum 22aylık oldu hamile kalsam arada 3yaş olacak ama ben karar veremiyorum ??

Yukarı Alt