kızlar bir bakar mısınız? (vajinismus)

nadejda689

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2016
2
5
29
kızlar özellere fazla para dökmeyin. bende suan bu hastalıktan muzdaribim ama umudumu asla yitirmedim. deniyorum ve cabalıyorum. allah drdi veriyorsa inanın dermanını da veriyor o yzuden şuanlık eşimle beraber yenmeye calisiyoruz. daha sonra psikolojik destek almaya baslyabilirim...snucta kafada bitiyor herşey:110:

hayat777

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
359
40
kızlar özellere fazla para dökmeyin. bende suan bu hastalıktan muzdaribim ama umudumu asla yitirmedim. deniyorum ve cabalıyorum. allah drdi veriyorsa inanın dermanını da veriyor o yzuden şuanlık eşimle beraber yenmeye calisiyoruz. daha sonra psikolojik destek almaya baslyabilirim...snucta kafada bitiyor herşey:110:
merhaba siz yendinizmi

0887md

🌸
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
245
193
Bakırköy de birçok hastane var hangisi acaba ?
Bakırkoy Mazhar osman ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde ücretsiz tedavi görebilirsin. Ben geçen sene Mart ayında başladım tedaviye ve 2 ayda yani Mayıs ayında tamamiyle yendim çok şükür.

Umutlu45

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
9
0
29
Bakırköy devlet hastanesi diyorum bir dünya doktor çıkıyor hangisine gideceğiz?

0887md

🌸
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2019
245
193
Mazhar osman devlet hastanesini arayın. Psikoterapi binasına bağlanın ve durumunuzu belirtin. Size gün verecekler danışmanlar. Direk doktor aratırsanız doktor çıkmaz

tugce187

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
24
1
Merhabalar bakırköyde Özge Şahmelikoğlu Onur isimli doktor var ben de buradan görmüştüm tedaviye gidecektim ama korona olayları patladı malum. İsterseniz bir araştırın hakkında iyi yorumlar okudum